Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Kód: 0780
4 699 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku, rám, časovač, světelný senzor, napájení na baterie nebo ze sítě na 230V. Jedná se o skvělého pomocníka každého chovatele. Komplet pro automatické otevírání a zavírání kurníku disponuje rámem s dvířky a jednotkou s užitečnými funkcemi jako je světelný senzor nebo programovatelný časovač. Nastavení programů je přitom velmi snadné pomocí přehledného displeje. Aby se do kurníku přes dvířka nedostala škodná, obsahuje komplet bezpečnostní kolík, který se vysune do otvoru v dvířkách vždy, když se uzavřou. Dvířka díky kolíku nelze otevřít. Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi nebo přes adaptér přímo ze sítě 230V (baterie i adaptér součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Komplet automatického otevírání/zavíránírám s modulem a bezpečnostními dvířky s pojezdy, světelný senzor, časovač, přehledný LCD displej, funkce ručního otevírání/zavírání, funkce nouzového zastavení dvířek, napájení: 4xAA baterie / adaptér do sítě 230V, rozměry dvířek: 30x33cm.

Součástí balení je ovládací jednotka, rám s posuvnými dvířky, napájecí adapter do sítě, 4x AA baterie, světelný senzor a přehledný návodV případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

komplet-auromatickeho-otevirani-zavirani-kurniku-kerbl-easy-protect-text-1

✅ Klady

  • Snadné nastavení dle českého návodu 
  • Jednoduché ovládání zvládne opravdu každý 
  • Kompletní set stačí jenom přimontovat ke kurníku 
  • Můžete využít otevírání na světelný senzor i časovač 
  • Díky ručnímu ovládání otevřete, nebo zavřete dvířka, kdy potřebujete mimo i nastavený čas 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 

 

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL nabízí několik praktických funkcí:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. Čas pro otevírání a zavírání dvířek můžete nastavit jiný v pracovní dny a jiný o víkendu. 
  • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. Světelný senzor reaguje na světlo se zpožděním, aby zabránil nežádoucímu otevření při mžiku světla např. baterka nebo světlo od auta. 
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka


Technické provedení

Zařízení je vybaveno motorkem, který je upevněný na rámu s posuvnými dvířky. Aby se zamezilo otevření dvířek, disponuje komplet fixačním kolíkem, který nedovolí nazdvihnutí dvířek. Jakmile je spuštěno otevírání dvířek, kolík se zasune a dvířka se otevřou. Po uzavření dvířek se kolík zpátky vysune a slepice budou v bezpečí před liškou nebo kunou, která se nemá šanci dostat přes dvířka do kurníku. 

komplet-auromatickeho-otevirani-zavirani-kurniku-kerbl-easy-protect-text-2

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií nebo přímo ze sítě 230V přes adaptér. Baterie i adaptér jsou součástí balení. Životnost baterií je určena dle kvality baterie. 

Instalace

Komplet automatického otevírání kurníku je připraven tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Komplet stačí jenom přimontovat na kurník a můžete hned přejít k nastavení. Není zapotřebí žádné další měření. Přesný návod k instalaci a nastavení naleznete níže.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická dvířka do kurníku Kerbl
Záruka: 2 roky
1. Typ zařízení: Jednotka + dvířka
2. Časovač: Ano
3. Světelný senzor: Ano
4. Napájení: Baterie, Adaptér na 230 V
6. Velikost dvířek: 30x33 cm
7. Dvířka s pojistkou: Ano
Potřebujete poradit nebo objednat?