Elektrické ohradníky pro koně

Nejprodávanější

3 položek celkem
Solarni zdroj pro ohradnik 1
ZDARMAZDARMA
8 499 Kč

Solární zdroj na 230/12 V s výkonem 1 J, s 10W solárním panelem a 12V baterií o kapacitě 12 Ah. Pro koně, skot, prasata, kozy a drůbež. Zabezpečte svoje...

Kód: 0974
Zdroj pro ohradfnik 1
3 299 Kč

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonem 1 J, připojení i pro 12 V baterii. Pro koně, skot, prasata, ovce, kozy, drůbež, psy a kočky. Objevte maximální ochranu a spolehlivost s...

Kód: 0972
Zdroj pro ohradnik 1
4 499 Kč

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonem 2,4 J, připojení i pro 12 V baterii. Pro koně, skot, ovce, kozy a prasata. S přepínačem I-O. Objevte maximální ochranu a spolehlivost s...

Kód: 0973

Elektrické ohradníky pro koně nabízí několik možností použití. Můžete vytvořit jeden velký elektrický ohradník pro koně, nebo vytvořte menší elektrické ohradníky pro koně, které chcete od sebe oddělit. Koně potřebují velký výběh s dostatkem pastvy, proto je vhodné volit větší elektrické ohradníky pro koně. 

#ShowMore# 

Dělení elektrických ohradníků podle využití u zvířat 

Elektrické ohradníky můžete používat u koní celoročně, jak u hřebců, tak i u klisen s hříbaty.

  1. Elektrické ohradníky pro více koní - elektrické ohradníky pro koně se hodí pro větší počet koní, pro stádo, které může být tvořeno klisnami a hřebci, nebo jenom klisnami a nebo hřebci s valachy. 
  2. Elektrické ohradníky pro klisny s hříbaty - pokud jsou ve stádě klisny s hříbaty, je vhodné klisny s hříbaty oddělit od stáda do klidnějšího ohradníku. U těchto ohradníků s hříbaty lze vybírat i nižší výkon zdroje napájení. 

Z čeho se skládá elektrický ohradník? 

  • Zdroj elektrického proudu - koně jsou citlivé na elektrický proud a proto je dobré zvolit vhodný výkone zdroje.  
  • Vodivá síť, vodivá páska, nebo vodivý plot - u koní můžete najít nejčastěji ohradník tvoření z vodící pásky. 
  • Branka nebo zavírání ohradníku - pro snadné vedení koně z ohrady a do ohrady se doporučuje zavírání ohradníku pomocí háků. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší elektrický ohradník pro koně pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?