Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m

Kód: 0382
299 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Mucholapka pro zachycení much, role 7mx30cm, dlouhodobé lepivé vlastnosti, snadná instalace, neobsahuje toxické látky. Pokud hledáte mucholapku, která by Vás nebo Vašich zvířat zbavila otravných much, pak jste na správném místě. Role lepicího papíru je vhodná do domácností, skladů i do stájí. Lepivou roli k odchytu much snadno zavěsíte na háček a je hned připravena k použití. Mucholapka s vzory tištěných much přitahuje živé jedince a tím zvyšuje svou účinnost. Mucholapku s vynikajícími lepivými vlastnosti o délce 7m budete odvíjet postupně, a proto Vám dlouho vydrží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m

Mucholapka pro zachycení much a dalšího létajícího hmyzu. Role lepicího papíru s rozměry 7mx30cmvynikající dlouhodobé lepivé vlastnosti. Mucholapka neobsahuje feromony ani jiné toxické látky a je šetrná k přírodě. 


Cílový organismus

K zachycení much a jiného létajícího hmyzu.


Oblast použití

Mucholapku je možné použít ve všech vnitřních prostorech, jako jsou domácnosti, komerční prostory, sklady, stáje atd.


Aplikace 

Zavěste roli lepícího papíru na hřebík nebo na háček na místo častého výskytu much, ideálně v blízkosti oken a světelných zdrojů, ale mimo dosah zvířat a dětí. Poté odviňte cca 40-50 cm lepícího papíru. Jakmile je mucholapka plná hmyzu, nebo pokud se vlastnosti lepidla sníží, odstřihněte spotřebovanou část lepícího papíru nůžkami a odviňte dalších 40-50 cm lepícího papíru.


Doporučení prodejce

Ve velmi mlžných a prašných prostorách může dojít ke zhoršení lepivých vlastností. K odstranění lepidla z kůže, rukou nebo oděvu použijte stolní olej.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSTICKY FLY ROLL 7m

Doplňkové parametry

Kategorie: Mucholapky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
3. Létající hmyz: Mouchy
Potřebujete poradit nebo objednat?