Tekutý koncentrát k hubení much SCHOPF LD 100 B 500ml

Kód: 0070
Na plochy
949 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci stájových much, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 350m2, 500ml, Cypermethrin. Pokud hledáte velmi silný přípravek, se kterým zahubíte všechny druhy much ve stájích, drůbežárnách a jiných hospodářských usedlostech, máme pro Vás perfektní tip. Tekutý koncentrát je vhodný k hubení rezistentních much, jeho příprava je velmi snadná, před aplikací je pouze potřeba naředit s vodou a poté ho můžete nanášet na místa častého vyskytu much formou postřiku nebo nátěru. Účinné látky přípravku (Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol, Piperonylbutoxide) zajistí ochranu ošetřených míst až po dobu 4 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý koncentrát k hubení stájových much SCHOPF LD 100 B, 500ml

Velmi silný přípravek k likvidaci stájových much, 500ml koncentrátu = 5,5l roztoku = aplikace formou postřiku nebo nátěru na plochu do 350m2, s téměř okamžitým účinkem (během 30 minut), působí  až 4 týdny, účinné látky Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol, Piperonylbutoxide.


Cílový organismus

K hubení a odpuzování rezistetních druhů much - například Moucha domácí (Musca domestica),  Bodalka stájová (Stomoxys calcitrans) a další.


Oblast použití

Přípravek se používá například ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), drůbežárnách, ale je možné používat také v hospodářských usedlostech, skladech nebo menších stavení (domácí kurníky).


Příprava

Přípravek je dodáván v 500 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 40 mililitrů namíchaného roztoku, což při použití celého balení a aplikaci na 40% celkové plochy (stačí ošetřit ta místa, kde se nejvíce zdržují mouchy) vystačí na 350 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku LD 100 B
*  při 40% aplikaci roztoku na ošetřovanou plochu
** používá se pouze u aplikace formou nátěru

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 350m2 je třeba smíchat 500ml přípravku LD 100 B s 5 litry vody. 

Příklad roztoku pro formu nátěru: k ošetření 350m2 je třeba nejprve smíchat 1kg cukru s 5 litry teplé vody a následně je potřeba přimíchat 500ml přípravku LD 100 B.


Aplikace

Aplikujte na místa častého výskytu much – zdi, sloupy, okna a rámy dveří tak, aby je později nemohla olizovat zvířata.

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí ručního nebo zádového postřikovače

Formou nátěru: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí štětce nebo válečku. 


Účinnost

Přípravek k hubení stájových much má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 30 minut), který přetrvává až po dobu 4 týdnů.


Doporučení prodejce

POZOR! Mouchy se po čase stanou rezistentní proti účinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek respektive účinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního účinku produktu! Dospělé mouchy tvoří jen 20% celkové populace, a proto je důležité hubit i muší larvy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFLD100B, 500ml - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
3. Létající hmyz: Mouchy
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
1. Druh hmyzu: Moucha, bodalka stájová
Potřebujete poradit nebo objednat?