Práškový koncentrát k hubení much SCHOPF LD 100 A 250g

Kód: 0072
Na plochy
659 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci stájových much, práškový koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 150m2, 250g, Azamethiphos. Koupí tohoto velmi kvalitního hubícího přípravku na mouchy, rozhodně neuděláte chybu. Moucha domácí, bodalka stájová, ani další druhy rezistentních much již nebudou Vaše zvířata ve stáji déle obtěžovat. Práškový koncentrát je vhodný k hubení všech druhů much a jeho příprava je velmi snadná. Před aplikací ho stačí pouze naředit s vodou a poté ho můžete nanášet na místa častého vyskytu much formou postřiku nebo nátěru. Účinná látka přípravku zajistí ochranu ošetřených míst až po dobu 4 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškový koncentrát k hubení stájových much SCHOPF LD 100 A, 250g

Velmi kvalitní přípravek k likvidaci stájových much, 250g koncentrátu = 2l roztoku = aplikace formou postřiku nebo nátěru na plochu do 150m2, s téměř okamžitým účinkem (během 30 minut), působí  až 4 týdny, účinná látka Azamethiphos.


Cílový organismus

K hubení a odpuzování rezistetních druhů much - například Moucha domácí (Musca domestica),  Bodalka stájová (Stomoxys calcitrans) a další.


Oblast použití

Přípravek se používá například ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), drůbežárnách, ale je možné používat také v hospodářských usedlostech, skladech nebo menších stavení (domácí kurníky).


Příprava

Přípravek je dodáván v 250 gramovém balení ve formě práškového koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 40 mililitrů namíchaného roztoku, což při použití celého balení a aplikaci na 40% celkové plochy (stačí ošetřit ta místa, kde se nejvíce zdržují mouchy) vystačí na 150 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku LD 100 A
*  při 40% aplikaci roztoku na ošetřovanou plochu
** používá se pouze u aplikace formou nátěru

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 150m2 je třeba smíchat 250g přípravku LD 100 A s 2 litry vody. 

Příklad roztoku pro formu nátěru: k ošetření 150m2 je třeba nejprve smíchat 250g cukru s 2 litry teplé vody a následně je potřeba přimíchat 250g přípravku LD 100 A.


Aplikace

Aplikujte na místa častého výskytu much – zdi, sloupy, okna a rámy dveří tak, aby je později nemohla olizovat zvířata.

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí ručního nebo zádového postřikovače

Formou nátěru: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí štětce nebo válečku.


Účinnost

Přípravek k hubení stájových much má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 30 minut), který přetrvává až po dobu 4 týdnů.


Doporučení prodejce

POZOR! Mouchy se po čase stanou rezistentní proti účinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek respektive účinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního účinku produktu! Dospělé mouchy tvoří jen 20% celkové populace, a proto je důležité hubit i muší larvy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFLD100A, 250g - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
3. Létající hmyz: Mouchy
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
1. Druh hmyzu: Moucha, bodalka stájová
Potřebujete poradit nebo objednat?