Lapač ovádů KERBL TAONX MINI

Kód: 0864
1 399 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Lapač ovádů Kerbl TaonX Mini je exkluzivní a efektivní řešení pro venkovní prostory o rozloze až 100 m2. Vezměte kontrolu nad ovády (hovady) do svých rukou. Tento lapač hovad redukuje až 95 % tohoto hmyzu. Lapač ovádů/hovad můžete umístit prakticky kamkoliv, TaonX Mini je ideální do ohrad, stájí, zahrad, výběhů, kempů, hřišť a parků i golfových hřišť. Navíc je zcela netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Instalace je snadná a rychlá a každá past je vybavena karabinou. Dbejte však na to, že past nesmí být zavěšena výše než 180 cm a níže než 100 cm (od spodního okraje koule).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač ovádů KERBL TAONX MINI

Závěsný lapač ovádů, pro plochy do 100 m2zavěšení ve výšce od 100 cm do 180 cm, do ohrad, stájí, zahrad, výběhů, kempů, hřišť a parkůšetrné k životnímu prostředíprůměr cca 35 cmhmotnost cca 1,545 g.

 

Na jaký hmyz je určen

Lapač je především určen pro odchyt těchto druhů ovádů (hovad):

  • Tabanus bovinus – Ovád hovězí
  • Tabanus bromius – Ovád bzučivý
  • Tabanus sudeticus – Ovád velký

ovad_hmyz_cz

Jak to funguje

Past je vybavena nádobou, do které se zachytává hmyz. Je důležité umístit past na odchyt ovádů na místo, které je co nejvíce vystavené slunci. Teplo, které past absorbující slunce vydává, imituje teplokrevné tělo a přitahuje ovády a další létající hmyz. Ovád se přiblíží k pasti, snaží se ji bodnout, ale nedokáže to. Místo toho obvykle prchá směrem nahoru. Zde narazí na "deštník" a je naveden do trychtýřovité pasti, odkud není cesta ven. Je potřeba pravidelného vyprazdňování pasti. Pokud je lapač umístěn na místě, kde se hovada vyskytují více, klidně každé 2-3 hodiny.

 Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFLapač ovádů KERBL TAONX MINI

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?