Lapač ovádů KERBL TAONX ECO

Kód: 0865
2 451 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Lapač ovádů Kerbl TaonX Eco je exkluzivní a efektivní řešení, redukce hmyzu 95%, pro venkovní prostory o rozloze až 5000 m². Vezměte kontrolu nad ovády (hovady) do svých rukou. Tento lapač hovad redukuje až 95 % tohoto hmyzu. Lapač ovádů/hovad můžete umístit prakticky kamkoliv, TaonX Eco je ideální do ohrad, stájí, zahrad, výběhů, kempů, hřišť a parků i golfových hřišť. Navíc je zcela netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Instalace je snadná a rychlá. Každá past je vybavena řetízkem a karabinou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač ovádů KERBL TAONX ECO

Závěsný lapač ovádů, pro plochy do 5000 m², do ohrad, stájí, zahrad, výběhů, kempů, hřišť, parků a na stromy, šetrné k životnímu prostředí, průměr cca 1,10 m, hmotnost cca 8 kg.

 

Na jaký hmyz je určen

Lapač je především určen pro odchyt těchto druhů ovádů (hovad):

  • Tabanus bovinus – Ovád hovězí
  • Tabanus bromius – Ovád bzučivý
  • Tabanus sudeticus – Ovád velký

ovad_hmyz_cz

Jak to funguje

Past je vybavena nádobou, do které se zachytává hmyz. Je důležité umístit past na odchyt ovádů na místo, které je co nejvíce vystavené slunciTeplo, které past absorbující slunce vydává, imituje teplokrevné tělo a přitahuje ovády a další létající hmyz. Ovád se přiblíží k pasti, snaží se ji bodnout, ale nedokáže to. Místo toho obvykle prchá směrem nahoru. Zde narazí na "deštník" a je naveden do trychtýřovité pasti, odkud není cesta ven. Je potřeba pravidelného vyprazdňování pasti. Pokud je lapač umístěn na místě, kde se hovada vyskytují více, klidně každé 2-3 hodiny.

Lapač ovádů KERBL TAONX ECO

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFLapač ovádů KERBL TAONX ECO

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?