Dvířka pro psy a kočky KERBL DOG MATE, 2-cestná, hnědá

Kód: 0798
1 454 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Průchozí dvířka pro psy a kočky, s průchozí a uzamykací klapkou, s těsněním proti průvanu, průchod ven a dovnitř. Pokud máte doma věčného psího nebo kočičího dobrodruha, určitě oceníte tato skvělá dvířka, která poskytnou Vašim mazlíčkům svobodu pohybu ven i dovnitř. Magnetická západka na průhledné polymerové klapce dvířek se postará, aby se klapka po průchodu psa vždy uzavřela. Pokud chcete dvířka uzamknout, jednoduše zacvaknete neprůhlednou klapku. Navíc je klapka dvířek vzduchotěsná a tak nedochází k úniku tepla ani k průvanu. Klapku lze umístit na dveře, panely nebo zdi o tloušťce do 50 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvířka pro psy a kočky KERBL DOG MATE, 2-cestná, hnědá

Dvířka pro psy a kočky2 způsoby průchodu - dovnitř a ven, na dveře/panely/zdi do tloušťky 50mm, magnetická západka, průhledná průchozí klapka, neprůhledná zamykací klapka, vzduchotěsné těsnění dvířek, rozměry dvířek 29x35cm, rozměry otvoru 24,2x30cm. 

Dvířka pro psy snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu v balení.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Dvířka dají Vašemu psovi svobodu pohybu
  • Už nemusíte chodit pořád otevírat dveře 
  • Uzavřete je snadno zacvaknutím neprůhledné klapky
  • Jsou vzduchotěsná, takže žádný průvan
  • Průhledná klapka dvířek zajistí výhled 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádná nenašli 


Pro jaká zvířata jsou dvířka vhodné? 

Dvířka jsou určená pro všechny psy jako jsou španělové, teriéři nebo pudlové do kohoutkové výšky 460 mm. Dvířka jsou vhodná i pro kočky. Doporučujeme mazlíčka nejdřív změřit, abyste se ujistili, zda jsou dvířka vhodná pro Vašeho mazlíčka

dirka-pro-psy-a-kocky-kerbl-dog-mate-hnede-text-02

Montáž a nastavení dvířek

Vždy postupujte dle přibaleného návodu. Před samotnou montáží dvířek je potřeba vyřezat do dveří nebo zdi otvor, na který dvířka osadíte. Otvor vyřežte s pár milimetrovým přesahem než je rozměr klapky psích dvířek, jak je uvedeno v návodu, aby nedocházelo k zadrhávaní klapky dvířek o vyřezaný otvor. Následně dvířka osaďte na připravený otvor dle návodu. 

dirka-pro-psy-a-kocky-kerbl-dog-mate-hnede-text_01

Vybavení dvířek pro psy

Dvířka pro psy obsahují magnetickou západku, která klapku dvířek po každém průlezu uzavře, a tak se nestane, že by byla dvířka pootevřená a unikalo by teplo. Klapka dvířek je opatřená také těsněním proti průvanu, a tak jsou dvířka zcela vzduchotěsná. Pokud chcete dvířka uzamknout, jednoduše zacvaknete neprůhlednou klapku a pro odemčení zmáčknete tlačítko PRESS. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Dvířka pro psy a kočky KERBL DOG MATE, 2-cestná, hnědá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvířka pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?