Výhřevná podložka pro psy THERMODOG 3113017 - topná deska 40X60cm

Kód: 0456
2 649 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Vyhřívaná podložka pro psy, PVC, 40x60 cm, snadná údržba, 20 W / 12 V, napájení s ochranou proti překousnutí, kabel 1,5 m. Pokud hledáte topení do psí boudy nebo hřejivou podložku na studenou podlahu, pak pro Vás máme skvělý tip. Vyhřívaná podložka bude mazlíčka krásně hřát a navíc pomáhá rychleji vysušit jeho srst a tím zabraňuje vzniku onemocnění. Topná deska má velice nízký příkon, malou spotřebu a přitom vysokou účinnost výhřevu. Napájecí kabel je ukryt v ochranném plastu, a proto je topná podložka pro psy zcela bezpečná. Výborné na této vyhřívané podložce vyrobené z PVC je, že se dá velice snadno čistit a umývat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhřevná podložka pro psy THERMODOG 3113017 - topná deska 40X60cm

Vyhřívaná podložka pro psy s rozměry 40x60 cm, topná deska z odolného PVC, s příkonem 20 W a napětím 12 V, napájecí kabel v ochranném krytu.

✅ Klady

  • Úsporná vyhřívaná podložka pro zvířata
  • Vyhřívá na ideální teplotu pro mazlíčka
  • Její PVC povrch je odolný vůči vodě a snadno se čistí 
  • Napájení je chráněno vůči okusu mazlíčků

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 

Pro koho je výhřevná podložka vhodná

V chladnějším období roku je doporučené nenechávat ležet domácí mazlíčky na studeném povrchu. Topná deska nabízí teplé místo k ležení a je tedy výborný pro domácí mazlíčky jako jsou psy a kočky.  Koberec můžete využít jak ve vnitřních prostorech, tak i venkovních, například na zastřešené terase nebo jako topení do boudy. Při špatném počasí vyhřívaný koberec pomáhá rychleji vysušit srst mazlíčka a tím zabraňuje vzniku onemocnění. Vyhřívaná podložka se také využívá pro chov štěňat.

THERMODOG 3113017


Rozměry a materiál podložky

Vyhřívaná podložka má rozměry 40 x 60 x 0,5 cm, a proto je výborná pro menší plemena psů nebo pro kočky. Topná deska je vyrobena z odolného PVC.


Napájení výhřevné podložky

Napájení podložky zajišťuje odnímatelný 12 V adaptér do sítě na 230 V. Vyhřívaný podložka má nízký příkon 20 W, a díky této nízké spotřebě ji můžete používat nepřetržitě po celý den. Výhřevné desky pro psy jsou konstruovány tak, aby měli ideální teplotu pro komfort mazlíčků. Podložka dosahuje teploty okolo 30°CDélka přívodního kabelu je 1,5 m a celý kabel vložen do ochranného plastového krytu. Topná deska je odolná proti stříkající vodě IP X4. 


Údržba a čištění

Údržba a čištění topné desky je naprosto snadná. Topná deska je odolná proti stříkající vodě, a proto ji můžete čistit a umývat běžnými čistícími prostředky, aby byl Váš mazlíček v čistotě. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Výhřevná podložka pro psy THERMODOG 3113017 - topná deska 40X60cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyhřívané podložky pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Výhřevná teplota:: 30°C (optimální pro zvířata)
Příkon:: 20 W
Napětí:: 12 V
Napájení:: 230 V,
Rozměr:: 40 x 60 x 0,5 cm
Délka přívodního kabelu:: 1,5 m
Potřebujete poradit nebo objednat?