Solární zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP1 S

Kód: 0681
2 099 Kč
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 15.9.2024
Možnosti doručení

Solární odpuzovač ptactva, 4000m2, úhel detekce pohybu 310°, 1 membránový reproduktor, 12V solární panel. Pokud hledáte výkonnou plašičku ptactva máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává zvuky dravých ptáků ve velkém úhlu, čímž odplaší dosedající ptáky z velkého prostoru. Plašička má možnost nastavit si interval plašení, aby si ptáci na zvuk po určitém čase nezvykli. V nastavených časových intervalech se spouští zvukový signál o délce 38s. Můžete vybírat ze dvou módů plašení a to na nastavené intervaly nebo na intervaly s radarem. Plašič využívá pohybový radar PIR, který detekuje pohyb do 10m a soumrakový senzor, pro šetření energie během tmy. Odpuzovač je vodotěsný a prachotěsný se stupněm ochrany IP54, díky kterému ho můžete používat bez problému ve venkovních prostorech. Zvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP1 S - dobíjecí baterie Li-Ion 8000 mAh

Zvukový odpuzovač ptactva, dobíjecí baterie Li-Ion 8000 mAh, dobíjení baterií přes solární panel 12V12V adaptér pro dodatečné nabití, vhodný k plašení špačků, vrabců apod., ochrana IP54 - vodotěsnost, prachotěsnost, pro venkovní prostory, sady, vinice, 1 membránový reproduktor, s dosahem až 4000m2, délka zvukové signalizace 38s, nastavitelná hlasitost, nastavitelné intervaly plašení, s pohybovým radarem PIR, snímá pohyb do 10m, úhel detekce radaru 310°, soumrakový senzor, nízká spotřeba 20mA, spotřeba v pohotovostním režimu 5mA, s chráněnými vypínači, k uchycení šroubky přes držák, rozměry 225x160mm.

Nežádoucí škůdci: Kdo už k vám jen tak nepřilétne?

Tento plašič je vhodný k odpuzování špačků, holubů, vrabců a jiných dosedajících ptáků.

odpuzovac-viano-op1-skudci

Plašič jako ochranný štít nejen pro Vaši zahradu

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany rozsáhlých venkovních prostor, jako jsou vinice, sady, zahrady apod. Odpuzovač s ochranným označení IP54 je vodotěsný a prachotěsný, takže obstojí i v drsnějších podmínkách počasí.

Odolný plašič, snadný na připevnění

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí držáku s předpřipravenými dírami na šroubky na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač přivrtáte na zeď, nebo na dřevěnou desku. Můžete jej za držák připevnit různými způsoby. Dbejte však na to, abyste plašič připevnili dostatečně pevně, aby nedošlo k jeho poškození pádem. 

Zapojte a užívejte si bezstarostný chod

Zařízení je napájeno přes 12V solární panel s dobíjecími bateriemi Li-Ion. V zimních měsících může být nedostatek světla a solární panel nenabije baterie dostatečně, proto v balení najdete také 12V adaptér do sítě, kterým můžete baterie jednoduše nabít. Plašič obsahuje také indikátor slabé baterie, světelný signál Vás upozorní na úroveň nabití baterie. Při poklesu energie v bateriích na hraniční hodnotu se odpuzovač sám přepne do pohotovostního režimu a přestane vydávat zvuky. Odpuzovač disponuje vypínači v praktických ochranných pouzdrech, díky kterým nedojde k jejich poškození vlhkem. 

odpuzovac-viano-op1-napajeni 

Inteligentní ochrana pozemku s jedinečným zvukem

Zařízení spouští zvukové signály, které jsou pro ptactvo odstrašující, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky dravých ptáků v pravidelných intervalech, nebo při zaznamenání pohybu. Hlasitost vydávaného zvuku lze nastavit pomocí otočného knoflíku. Lze si vybírat v nastavení ze dvou módů plašení. První mód poskytuje kombinaci detekce pohybu a intervalového plašení. Můžete si vybrat z 9 různých časových intervalů plašení a to od vypnutého časovače bez plašení (0) až po interval plašení každé 2 hodiny (9). Navíc k tomuto intervalu můžete mít zapnutou detekci pohybu, která spustí plašení i mimo nastavený interval při zaznamenaném pohybu. Pokud je plašič nastaven na hodnotu 0, intervalové plašení je vypnuto a funguje jenom detekce pohybu. Druhý mód umožňuje plašení jenom v nastavených intervalech, bez detekce pohybu. Navíc plašič disponuje soumrakovým senzorem, který automaticky vypne zvukové signály při zapadajícím slunci, takže plašič nebude rušit a zbytečně běžet v nočních hodinách a automaticky jej znovu zapne při východu slunce. 

odpuzovac-viano-op1-obsluha

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFSolární zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP1

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
1. Druh škodné: Ptáci
2. Oblast využití: Venkovní prostory
3. Napájení: Adaptér 12V, Solární panel
4. Typ reproduktoru: Membránový
5. Počet reproduktorů: 1
8. Pohybový senzor: Ano
9. Magnetický držák: Ne
1. Typ odpuzovače: Zvukový
2. Druh zvěře: Holubi a jiní ptáci
Cílová skupina škůdců:: holuby, vrabci, špačci a jiní ptáci
Vliv na člověka:: minimální
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných holubů, drůbeže a pod.
Umístění:: ve venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah:: až 4000 m2 v prostoru bez překážek
Akustický výkon:: 120 dB
Reproduktory:: 1x membránový reproduktor
Napájení:: zabudovaná lithiová baterie Li-Ion 8000 mAh nabíjená přes solární panel 12V + adaptér 12V
Detekce pohybu:: radarový detektor do 10m
Úhel detekce:: 310° (vertikálně i horizontálně)
Rozměry:: 225 x 160 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?