Fotopast BUNATY MINI FULL HD +DÁREK - 32 GB SD karta a polohovací kloub v hodnotě 670 Kč

Kód: 0545
2 990 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Profesionální fotopast s časovačem a LCD displejem. Úhel snímání 55°, rozlišení 32 MP a video ve full HD kvalitě. Objevte revoluční fotopast Bunaty, vašeho nezbytného partnera nejen pro zabezpečení a ochranu vašeho majetku, ale i pro parádní fotografie zvířat a přírody. Tato nejnovější fotopast je špičkou technologie, která zachycuje každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou a to i za šera a v noci. Vaše pořízené snímky se  pečlivě ukládají na SD kartu. Přenesete se přímo do dění díky velkému LCD displeji, na kterém můžete fotografie prohlížet přímo v terénu. A to není vše! Díky praktickému USB konektoru můžete okamžitě propojit fotopast s vaším počítačem, nebo prostě vložit SD kartu do čtečky paměťových karet a ponořit se do světa úžasných momentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast BUNATY MINI FULL HD

Nastavení pasti přes display, foto a video ukládá na 32GB SD kartu, úhel snímání 55°, 32MP foto, FULL HD video v délce 1 minuta, časovač pro nastavení času snímání, časosběr, USB konektor na počítač na stahování fotek, nebo z SD karty, LCD display vepředu pro snadné nastavení, certifikace IP 67 - prachotěsná, vodotěsná (odolná vůči dešti), tepelné pohybové čidlo, přísvit 940nm - do vzdálenosti 10-15m, napájení přes 4x AA (tužkové baterie), možnost napojit na externí napájení, nebo do sítě. Výborně poslouží k zabezpečení a ochraně majetku, pro myslivce, milovníky přírody a k sledování pohybu zvířete. Vytváří kvalitní snímky i z focení v noci. Fotopasti Bunaty jsou vytvořeny s láskou pro každého dobrodruha a jsou profesionálními zařízeními speciálně navrženými pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich spolehlivost, odolnost a kvalita jsou to, co zaujalo i PČR a Lesy ČR. Síť těchto úžasných zařízení již pokrývá více než 200 měst a obcí v ČR, což svědčí o jejich nezastupitelné hodnotě. Dopřejte si pocit bezpečí zachycujte snímky a videa tam, kde potřebujete. S touto fotopastí Vám již nic neunikne a vaše cesty budou plné úžasných objevů.

Bonusový dárek od nás!

Jakou výhodu Vám přinášíme? Každý zákazník, který si tuto fotopast u nás zakoupí, obdrží zcela zdarma 32 GB SD kartu + polohovací kloub k fotopasti. SD karta Vám poslouží jako úložiště pro pořízené snímky a video sekvence. Polohovací kloub napomůže nasměrovat fotopast na potřebné místo záběru.

bunaty_mini_karta-kloub-zdarma

✅ Klady

  • Unikátní, maskovaná, nenápadná fotopast
  • Kvalitní fotky ve vysoké kvalitě a videozáznamy ve FULL HD kvalitě ve dne i v noci 
  • Díky přehlednému displeji ji snadno nastavíte a můžete prohlížet snímky přímo v terénu
  • Snímky ukládá na velkou SD kartu a díky kabelu je jednoduše stáhnete i do počítače 
  • Flexibilita napájení - na baterky, ze sítě nebo externího zdroje
  • Žádné prázdné snímky díky tepelnému pohybovému čidlu, snímá jenom pohyblivé objekty vyzařující teplo 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli


Ultra přesné zaměření 

Velký LCD displej na přední straně fotopasti se postará o ultra přesné zaměření sledované oblasti. Konkurence nabízí mnoho fotopastí, které mají displej uvnitř, což je k ničemu. Je potřeba, aby byl displej umístěn v předu, a bylo vidět, co přesně chcete fotit, nebo natáčet. Pouze tak máte možnost fotopast zaměřit. 

fotopast-Bunaty-mini


Trhá rekordy

Fotopast BUNATY MINI FULL HD svou prodejností trhá rekordy na českém i slovenském trhu! Za spokojeností stojí více jak 10 000 nadšených zákazníků! Jedná se o jednu z nejprodávanějších fotopastí, oblíbenou pro svoji prakticky malou velikost, cenovou dostupnost a velmi jednoduché nastavení v českém jazyce.

fotopast-bunaty-mini-2


Nejmodernější technologie v nejmenším provedení

Fotopast Bunaty mini je nejmenší fotopastí na trhu, přes to je vybavena nejmodernější technologií, která z ní dělá špičku ve své kategorii. Disponuje totiž inteligentními funkcemi jako je časovač, časosběr a pohybové čidlo s tepelným senzorem. Díky němu zaznamená tepelný pohyb zvěře, nebo člověka a eliminuje tak nežádoucí pohyb, který by vyvolal prázdné fotografie. Fotopast je díky tomu vhodná na zloděje i na zvěř. Pomocí 6 tlačítek a jednoduchému nastavení v českém menu si fotopast můžete nastavit například pouze na noční snímání. Fotopast je velmi jednoduchá na obsluhu, a pro její nastavení nejsou nutné žádné znalosti nebo zkušenosti. Do fotopasti vložíte SD kartu a 4 standardní tužkové baterie. Nastavíte datum, čas a zvolíte možnost focení nebo videa, toť vše! 

fotopast-bunaty-mini-3


Dokonale maskovaná past

Fotopast je díky své malé velikosti a nenápadnému vzhledu v přírodní barvě dokonale maskovanou pastí, které nic neunikne. Tento maskovaný pomocník je přizpůsoben práci v terénu, je vysoce odolný vůči dešti i povětrnostním podmínkám. 

fotky-z-fotopasti


Jistota české značky

Můžete se spolehnout, že fotopast, kterou si pořídíte od této poctivé české značky, je vysoce profesionálním a kvalitním zařízením, které Vás nezklame. Bunaty zajišťuje český servis i technickou podporu. Fotopasti jsou speciálně lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Menu zařízení a dodávaný návod je taktéž kompletně v českém jazyce. Bunaty je nejprodávanější značka fotopastí v ČR a na našem trhu je více než 7 let. 


Návod k použití ke stažení:
Fotopast BUNATY MINI

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
1. Modul GSM: Ne
2. WIFI: Ne
3. SMS dálkové ovládání: Ne
4. Rozlišení fotografií: 32 MP
5. Rozlišení videa: Full HD ( 1920x1080)
6. Úhel snímání: 55°
7. Napájení: Baterie 4xAA
Potřebujete poradit nebo objednat?