Lepící pásky

Nejprodávanější

tart paska 48 02
 
19 Kč
1 položek celkem
tart paska 48 02
19 Kč

Univerzální transparentní lepící páska o šířce 48 mm, délce návinu 60 m a tloušťce 40µm. Izolepa s akrylátovým lepidlem, podklad z PP. Díky akrylátovému lepidlu lepí páska...

Kód: 0553

Nabízíme Vám lepící pásky různých velikostí a druhů. Izolepy, neboli lepící pásky, pásky a nebo konkrétně průhledná lepící páska, má téměř bezmezné využití od domácností, kanceláří, přes průmyslovou výrobu, obchody a internetové obchody. 

 #ShowMore#

Kde všude se lepící páska využívá? 

Lepící pásky, které se využívají téměř všude. Izolepa se využívá v kancelářích, ve skladech při balení balíků a nebo ve školních zařízeních. Průhledná lepící páska zalepí roztržený papír téměř k nepoznání, zalepí natrženou knížku, izolepa pevně slepí balík, aby se neotevřel. Lze jí použít na provizorní krátkodobé opravy menších škod na majetku. 

Jaké druhy lepících lásek lze u nás zakoupit? 

Lepící pásky a nebo izolepy využíváme i my v našich skladech. Všechny Vaše zásilky budou pečlivě zalepené, aby nehrozilo otevření Vaší zásilky. 

  • Transparentní lepící páska - neboli průhledná izolepa, kterou nabízíme v různých délkách a šířkách. Můžete tak vybírat lepící pásku přímo pro Vaše potřeby. Izolepy vybírejte dle šířky tak, aby jste pásku rychle aplikovali bez nutnosti dalšího stříhání. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší lepící pásku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?