Lepící páska BG 48mm/60m transparentní, 40µm

Kód: 0553
19 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Univerzální transparentní lepící páska o šířce 48 mm, délce návinu 60 m a tloušťce 40µm. Izolepa s akrylátovým lepidlem, podklad z PP. Díky akrylátovému lepidlu lepí páska okamžitě při teplotách +5 °C až + 45 °C. Lepí okamžitě a je vhodná do výroby, do skladu, na eshop a kamenné obchody i na domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepící páska BG 48mm/60m transparentní, 40µm

Univerzální transparentní lepící páska na bázi akrylátového lepidla, na podkladu z polypropylenu. Šířka lepící pásky je 48 mm a délka návinu lepící pásky je 60 m. Tloušťka pásky je 40µm. Díky akrylátovému lepidlu lepí páska okamžitě při teplotách +5 °C až + 45 °C.

Lepí doma, lepí v práci

Univerzální lepící páska se bude hodit k Vám domů jako skvělý pomocník na drobné opravy v domě, nebo pro Vaše dítě do školy. Díky akrylátovému lepidlu izolepa zalepí jakoukoliv nehodu s roztrženým papírem, přilepí Vám plakát na zeď, anebo narychlo, dočasně opraví drobné prasklinky na vašem majetku. Využití skoro neviditelné transparentní pásky je široké. Lepící pásky však můžete využívat nejen v domácnosti. V obchodech, v kancelářích, ve výrobě, a hlavně ve skladech se lepící pásky využívají hojně. Také v našem skladě využíváme tuto transparentní lepící pásku na lepení balíků. Používáme ji, protože je pevná, skvěle lepí a balení balíků je s ní velice pohodlné. Máme pro Vás malou ukázku z praxe: 

lepici-paska_01

Doplňkové parametry

Kategorie: Obalový materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Barva: Transparentní
Šířka: 48 mm
Tloušťka: 40 µm
Návin: 60 m
Lepidlo: Akryl
Materiál nosiče: PP
Rozsah teploty: + 5 °C až + 40 °C
Potřebujete poradit nebo objednat?