Hřad pro slepice AGF 105x140 cm

Kód: 0804
999 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Hřad pro slepice, do kurníků, výběhů i mimo výběhy, z pozinkované oceli a dřeva, 4 bidla, rozměry 105x140 cm. Tento hřad pro slepice ve svém výběhu musíte mít. Dopřejte slepicím dobrý výhled a také místo k odpočinku nejen ve výběhu pro slepice, ale také ve větším kurníku nebo klidně i mimo výběh. Stabilní pozinkovaná ocelová konstrukce hřadu vydrží i nepřízeň počasí a 4 dřevěná bidla poskytnou pohodlné sezení pro slepice, které nestudí. Hřad je dostatečně velký pro 15 až 20 slepic a využít ho může i jiná drůbež nebo exotické ptactvo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřad pro slepice AGF 105x140 cm

Hřad pro slepice, do kurníků, výběhů i mimo výběh, pozinkované ocelové tyče, k uchycení pro konstrukce, tloušťka tyče 25x0,65 mm, 4 dřevěná bidla, rozměry 105x140cm.

hrad-pro-slepice-agf-text-1

Pro jaké druhy zvířat je hřad určen? 

Hřad je určen nejen pro slepice, ale i pro další hrabavou drůbež jako jsou křepelky, perličky, krůty a jiné. Můžete jej také využít ve voliérách pro holuby, papoušky a jiné exotické ptáky. 

Umístění hřadu pro slepice

Hřad pro slepice jednoduše a rychle složíte dle návodu. Hřad můžete umístit do velkých kurníků, stájí nebo do výběhů pro slepice. Před instalací je důležité změřit si rozměry kurníku a nebo voliéry. Hřad lze také připevnit ke konstrukcím do výšky 100cm a s průměrem tyče 25 mm.

hrad-pro-slepice-agf-text-4

Doplňkové parametry

Kategorie: Bidla a hřady pro slepice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?