Odpuzovač krtků a hrabošů KERBL PULSAR

Kód: 0775
613 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Vodotěsný odpuzovač krtků a hrabošů, na baterie 4xLR20, vibrační, rozsah 650 m2, dosah v poloměru 30m, délka 41,5 cm, Ø 8 cm. Pokud hledáte kvalitní odpuzovač krtků a hrabošů z pozemku, tak jste tady správně. Tento odpuzovač vydává vibrační zvuk v 15 sekundových intervalech. Dokáže pokrýt svými vibracemi plochu o rozloze 650 m2, což odpovídá dosahu do cca 30 metrů v poloměru okolo odpuzovače. Krtci a hraboši jsou citliví na vibrace šířící se v zemi a proto prostor ošetřený vibracemi odpuzovače po krátké době opouštějí. Odpuzovač je proto skvělou volbou pro každého, koho trápí krtince na zahradě, nebo zničená úroda. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač krtků a hrabošů KERBL PULSAR 

Vodotěsný odpuzovač na krtky a hraboše, napájení z baterií 4xLR20, vibrační zvuk uvnitř tyče, 30 sekundový interval, ve venkovních prostorech, dosah v okruhu 30 m, rozsah plašení 650 m2, délka 41,5 cm, Ø 8 cm. 

Upozornění! Baterie nejsou součástí balení.

Odplaší nežádoucí škůdce

Tento plašič je díky jeho silným vibracím vhodný k odpuzování krtků, hrabošů myší a rejsků.

kerbl-pulsar-solar-skudci

Plašič jako ochranný štít na vašem pozemku

Plašič krtků a hrabošů je efektivní formou ochrany Vaší zahrady, pole, parku nebo dalších venkovních prostor. Nejvhodnější místa pro umístění odpuzovače jsou půdy, které dobře vážou vláhu, protože vibrace se nejlépe šíří ve vlhku. Na ploše s více písečnatou půdou se sklony k přesychání doporučujeme umístění vícero odpuzovačů tak, aby se kryl jejich rádius.

Jednoduchá instalace za pár vteřin

Vyberete místo, které potřebujete ochránit před nechtěnými návštěvníky, kde po zprovoznění plašič umístíte. Opatrně otevřete odpuzovač odšroubováním zeleného vršku, vyberte bateriový box a vložte 4xLR20 baterie (nejsou součástí balení), vraťte box i vršek na své místo a zasuňte zařízení do země. Nejvhodnější je zem, která drží vlhkost. Dbejte na to, aby byl spoj tyčky se zeleným vrškem minimálně 1 cm nad zemí. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Odpuzovač krtků a hrabošů KERBL PULSAR

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče krtků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Frekvence:: 300Hz
Rádius:: do 30m
Efektivní rozsah:: 650m2
Materiál krytu:: hliník, plast
Interval:: 15s
Potřebujete poradit nebo objednat?