Pachový odpuzovač krtků KUNAGONE, set 10 ks

Kód: 0572
549 Kč
SKLADEM (5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Přírodní pachový odpuzovač krtků s tepelně upravenými chlupy obohacenými o vosk, účinnost je až 3 měsíce. Vyřešte problémy s krtkem na zahradě, v záhonku, nebo na pozemku. Skvělý přírodní pachový odpuzovač krtků, který Vám pomůže v boji s krtky, obsahuje balení psí srsti, která pochází z několika vybraných psích salonů. Srst je tepelně ošetřena a obohacená o odpudivý pach a rostlinný vosk, který prodlužuje pachový účinek. Pach, který odpuzovač vydává, je pro krtky nepříjemný a pachem ošetřeným místům se vyhýbá. Tento bio odpuzovač má snadnou instalaci, stačí ho vložit do krtince a on už udělá práci za Vás. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač krtků KUNAGONE, set 10 ks

Pachový odpuzovač krtků, set 10 sáčků se psí srstí, a tepelně ošetřená psí srst s pachovou látkou, ošetřena voskem pro delší účinek, účinnost až 3 měsíce, jednoduchá a rychlá instalace.

kunagone-krtci-uvod-10

✅ Klady

  • Odpuzovač je přírodní a neškodí životnímu prostředí
  • Psí srst různých plemen pro lepší účinnost 
  • Nepotřebuje zdroj energie 
  • Působí hned po aplikaci 

❌ Zápory

  • Musí se měnit každé 3 měsíce

 

Cílový organismus

Odpuzovač je určen k odpuzování krtků - například krtek obecný (Talpa europaea), krtek hvězdonosý (Condylura cristata) a další.

kunagone-krtci-druhy

Oblast použití

Odpuzovač lze použít kdekoliv na pozemku, kde se objevují krtince - na zahradě, na poli, v záhonu. Použít lze také na golfových a fotbalových hřištích, v rekreačních oblastech a různých jiných sportovištích. Doporučujeme dát do každého krtince jeden sáček.

kunagone-krtci-oblast

Příprava a a
plikace

Odpuzovač stačí vybrat ze sáčku, vložit ho do díry od krtka, zahrnout hlínou a urovnat povrch. Je vhodné sáček vložit hlouběji do díry, aby se k němu nedostali děti nebo domácí zvířata. 
kunagone-krtci-navod

Účinnost

Účinnost je cca 3 měsíce, po které se do chodeb uvolňuje pach směsi psí srsti. Sáčky by se měly pravidelně měnit každé 3 měsíce pro zajištění dlouhodobé ochrany. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFPachový odpuzovač krtků KUNAGONE

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na krtky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Druh zvěře: Na krtky
1. Druh škodné zvěře: Krtci
Potřebujete poradit nebo objednat?