Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G18-H11 - velikost otvorů 1,8 x 1,8 cm

Kód: 0367
299 Kč
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 7.8.2024
Možnosti doručení

Plastový skládací podlahový rošt, protiskluzový povrch, hygienické prostředí, rozměry 50x50x11 cm, velikost otvorů 1,8x1,8 cm. Pokud hledáte vhodnou podlahu do kurníků, králikáren nebo do voliér a výběhů, pak nemůžete vybrat lépe. Tento hygienický povrch s vynikající propustností vody, trusu a dalších nečistot udrží všechny prostory v čistotě. Podlahový rošt je protiskluzový, a tak představuje bezpečnou oporu pro lidi i pro zvěř. Plastová dlažba se snadno montuje i demontuje. Plastové dlaždice z odolného polypropylenového plastu se jednoduše čistí, dezinfikují a vydrží Vám mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G18-H11

Plastový skládací podlahový rošt o rozměrech 50x50x11 cm a s otvory 1,8x1,8 cm. Podlahový rošt zajišťuje hygienické prostředí díky otvorům umožňujícím odtok kapalin a nečistot. Plastové dlaždice poskytují bezpečnou oporu, protiskluzový povrch, snadnou údržbu, vysokou nosnost a dlouhou životnost.

✅ Klady

  • Oceňujeme vysokou nosnost a odolný protiskluzový povrch
  • Čistý chov - tekutiny a výkaly propadnou roštem
  • Víceúčelové - v dílnách pro úlevu nohou, nebo jako zatravňovací dlaždice 
  • Dají se libovolně skládat dle potřeby  
  • Také je jednoduše rozeberete a lehce přenesete 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 

Využití 

Podlahový rošt využijete v kurnících, králikárnách, drůbežárnách, voliérách a výbězích pro drůbež a další zvířata. Praktický podlahový rošt zajistí hygienické prostředí, jelikož veškerý trus, voda a další nečistoty propadnou otvory. To zajistí čisté a suché prostředí pro zvířata, ale zároveň i pro Vás při jejich obhospodařování. Plastový podlahový rošt navíc podporuje zdravé nohy drůbeže

Další využití podlahových roštů najdete všude tam, kde je často vlhko a mokro, nebo na místech kde potřebujete, aby pod uskladněnými věcmi proudil vzduch. Plastovou dlažbu tedy můžete použít ve sklepě, v dílně, na terase nebo okolo bazénu. Použitím podlahového roštu vytvoříte během pár minut bezpečný a suchý povrch, který je protiskluzový a velmi odolný.

Podlahový rošt bez nožiček (nožičky lze snadno odejmout), má také skvělé využití jako plastová zatravňovací dlažba. Plastové zatravňovací dlaždice nabízí ideální způsob zpevnění travnaté plochy.

Montáž

Plastovou podlahu je možno velice jednoduše složit a zase rozložit. Velikost jednoho podlahového roštu je 50x50x11 cm.

Podlahove rosty CIMUKA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové rošty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?