Mléčný tuk, mast na vemena SCHOPF MELKFETT, 500 ml - ošetření struků po dojení + pro citlivou pokožku rukou a noh

Kód: 0846
199 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Mléčný tuk, mast na vemena, ošetření vemena po dojení, vhodný na ruce a nohy, pro citlivou pokožku, objem 500ml. Hledáte univerzální mast, kterou lze ošetřit kravské vemeno po dojení i namožené ruce a nohy? Pak jste tady správně a my Vám nabízíme unikátní mast jak pro Vás, tak i pro skot. Mast můžete natřít na vemeno po každém dojení, čímž zabráníte vysušování citlivé kůže na vemeni. Budete tak předcházet praskání kůže vemene a struků a celkově tím zvýšíte komfort dojnice při dojení. Mast a její složení je také vhodná pro citlivou a podrážděnou pokožku se sklony k tvorbě mozolů, proto ji lze využít i na ruce, lokty a nohy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mléčný tuk, mast na vemena SCHOPF MELKFETT, 500 ml

Mléčný tuk, pasta na vemena, k ošetření struků po dojení, nemá vliv na kvalitu mléka, lze použít na ruce a nohy, chrání kůži před vysoušením, pro citlivou a podrážděnou pokožku, působí proti tvorbě mozolů, bez chuti a zápachu, množství 500ml.

Cílový organismus:

Mast je určena pro mléčný skot jako jsou krávy, ovce a kozy. Je vhodná pro dojnice trpící na suchou kůži vemene, pro prvotelky i pro bahnice a další. Lze ji použít jako prevenci po dojení, nemá vliv na kvalitu mléka. 

Oblast použití:

Mast aplikujte rovnoměrně a vmasírujte do čisté pokožky. Mast se používá také jako preventivní ošetření struků po dojení na zklidnění pokožky a zabránění vysoušení struků.

Aplikace:

Mast aplikujte rovnoměrně a vmasírujte do pokožky vemene, na struky a kolem strukového kanálu. Způsob aplikace je podobný u lidí, naneste na čisté ruce, lokty a nohy v jemné vrstvě a vmasírujte mast do pokožky. Účinkuje skvěle na odstranění mozolů a zabraňuje jejich opětovnému vytvoření. 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Mléčný tuk, mast na vemena SCHOPF MELKFETT, 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vemena dojnic
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?