Tekutý koncentrát k hubení čmelíků, blech, klíšťat SCHOPF MILBEN EX 1000ml

Kód: 0082
Na plochy
2 499 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 6 týdnů, 1000m2, 1000ml, Cypermethrin. Jestliže máte větší kurník, drůbežárnu nebo stáje, ve kterých potřebujete zlikvidovat čmelíky, klíšťata, blechy, vši či zákožky, pak pro Vás bude ideální tento větší, cenově zvýhodněný koncentrát. Milben Ex Vás zaručeně zbaví všech roztočů z plochy až 1000m2 a jeho příprava je velmi snadná. Tekutý koncentrát je potřeba před aplikací nejprve naředit vodou a poté ho můžete nanášet na místa výskytu parazitů formou postřiku. Účinné látky přípravku (Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst po dobu až 6 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF MILBEN EX, 1000ml 

Kvalitní přípravek k likvidaci čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže, klíšťatům, blechám, vším a zákožce svrabové1000ml koncentrátu = 30-45l roztoku = aplikace formou postřiku na plochu do 1000-1500m2, s téměř okamžitým účinkem (během 30 minut), působí až 6 týdnů, účinná látka Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol


Cílový organismus

K hubení roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám svrabových.


Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, hospodářských usedlostech, drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty). Vhodný na plochy na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například hnojové jámy. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství a jak silný roztok je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 30 mililitrů namíchaného roztoku, což při 1000 mililitrech vystačí dle síly namíchaného roztoku na 1000-1500 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku Milben Ex, 1000ml

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 1500m2 je třeba smíchat 1000ml přípravku Milben Ex s 45 litry vody. 

Příklad roztoku pro formu postřiku při silné zátěži: k ošetření 1500m2 je třeba smíchat 1500ml přípravku Milben Ex s 45 litry vody. 


Aplikace 

Před aplikací je nutné vyvést zvířata z místnosti a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Poté zřeďte koncentrát podle tabulky a aplikujte přibližně 30ml roztoku na 1 metr čtvereční. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy a pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe nebo zádového postřikovače


Účinnost 

Přípravek k hubení roztočů - čmelíků  dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 30 minut), který přetrvává až po dobu 6 týdnů. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFMILBEN EX, 1000ML - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení roztočů-čmelíků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
Potřebujete poradit nebo objednat?