Práškový koncentrát k hubení čmelíků, blech, klíšťat SCHOPF MILBEN XPERT 15g

Kód: 0079
Na plochy
599 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, práškový koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 10 týdnů, 125m2, 15g, Bendiocarb. Jedná se o velmi silný přípravek k hubení čmelíků, klíšťat, blech, vší a zákožek svrabových. Po použití tohoto přípravku nebudou mít již žádní roztoči v kurnících ani ve stájích šanci. Práškový koncentrát je velmi snadný na přípravu, před použitím ho stačí nejprve naředit vodou a poté ho můžete nanášet na všechny plochy výskytu parazitů formou postřiku. Účinná látka přípravku zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst po dobu až 10 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškový koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF MILBEN XPERT, 15g

Vysoce účinný přípravek k likvidaci čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám svrabových15g koncentrátu = 5l roztoku = aplikace formou postřiku na plochu do 125m2, s téměř okamžitým účinkem (během 120 minut), působí až 10 týdnů, účinná látka Bendiocarb.

SCHOPF MILBEN XPERT, 15g


Cílový organismus

K hubení roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám svrabových.


Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, hospodářských usedlostech, drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty). Vhodný na plochy na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například hnojové jámy. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.


Příprava

Přípravek je dodáván v 15 gramovém balení ve formě práškového koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 40 mililitrů namíchaného roztoku, což při 15 gramech vystačí na 125 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku Milben Xpert, 15g


Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 125m2 je třeba smíchat 15g přípravku Milben Xpert s 5 litry vody. 


Aplikace

Před aplikací je nutné vyvést zvířata z místnosti a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Poté zřeďte koncentrát podle tabulky a aplikujte přibližně 40ml roztoku na 1 metr čtvereční. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy a pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe nebo zádového postřikovače


Účinnost

Přípravek k hubení roztočů - čmelíků  dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 120 minut), který přetrvává až po dobu 10 týdnů. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:

A1 logo PDFMILBEN XPERT, 15G - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení roztočů-čmelíků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
Potřebujete poradit nebo objednat?