BIO roztok ve spreji proti čmelíkům SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Kód: 0418
Na zvířata
329 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

BIO přípravek k odpuzování čmelíků, klíšťat, blech, ihned k použití, okamžitý účinek, vhodný i pro použití na kočky a psy, 250 ml, Geraniol. Tento přírodní odpuzovač parazitů (blech, klíšťat, čmelíků u slepic, ptačích všenek, zákožek psích) můžete díky velmi nízkému obsahu olejů aplikovat jak na drůbež, tak i na kočky, psy a okrasné ptactvo. Pro vysoký účinek stačí nastříkat potřebné množství repelentu podle velikosti zvířete přímo na jeho kůži. Přípravek funguje okamžitě a vyznačuje se dlouhodobou ochranou proti dalšímu napadení těmito parazity. Repelent s BIO certifikací je vhodný i pro biofarmy, jelikož účinná látka není přijímána do krevního oběhu zvířat, a tak se nedostane do vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO roztok ve spreji proti čmelíkům SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

BIO přípravek k odpuzování čmelíků u slepic, klíšťat, blech, ptačích všenek a zákožek psích, 250 ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku - aplikační dávka: 1 zmáčknutí hlavice (=cca 1,5 ml) / na napadenou plochu 10x10 cm, s téměř okamžitým účinkem, účinná látka Geraniol.


Cílový organismus

K odpuzování roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae) a dalších parazitů jako jsou klíšťata, blechy, roztoče druhu Sarcoptes scabiei var canis (zákožka psí), ptačí všenka.


Oblast použití

Přípravek se používá na různá plemena drůbeže (nosná i chovná drůbež), psy, kočky, okrasné ptactvo a jiná drobná zvířataVhodný přímo na zvířata na místa, jako jsou například ušní záhyb, krk, ohon, stehna, hřbet, a jiná napadená místa. Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napáječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy.


Příprava

Přípravek je dodáván v 250 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití


Aplikace 

Aplikujte ze vzdálenosti 10 cm potřebné množství roztoku pouze cíleně na napadená místa - nikdy nesmáčejte celé zvíře! Jedno zmáčknutí stříkací hlavice = cca. 1,5 ml aplikujte na napadenou plochu o rozměru 10 x 10 cm. Při prvním použití doporučujeme používat kúru jednou za dva až tři dny. Po týdnu byste měli ošetření opakovat každých 14 dní, aby se zabránilo dalšími napadení parazity. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje v tenké vrstvě na napadená místa.  Balení neobsahuje plnící plyny = pohonná látka je čistý vzduch! Vhodný pro horizontální a vertikální aplikaci = funguje při jakémkoliv naklonění aerosolu.


Účinnost 

Přípravek k odpuzování roztočů - čmelíků a dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek. Dlouhodobě chrání zvířata před dalším napadením ektoparazity. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napáječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení roztočů-čmelíků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
2. K aplikaci:: Na zvířata
Potřebujete poradit nebo objednat?