Posypový prášek k hubení čmelíků SCHOPF EKTOSOL PUDER 250g

Kód: 0119
Na plochy
329 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, aktivní pudr, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 50m2, 250g, Permethrin, Tetramethrin. Jedná se o účinný práškový přípravek k hubení čmelíků, klíšťat, blech, vší a dalších parazitů u drůbeže, koček a psů. Aplikaci tohoto přípravku zvládne opravdu každý. Aktivní pudr stačí pouze důkladně rozsypat na všechna postižená místa, s kterými docházejí zvířata do styku, jako jsou kurníky, voliéry či klece. Pudr se doporučuje používat pravidelně, účinné látky přípravku (Permethrin, Tetramethrin, Geraniol) totiž zajišťují spolehlivou prevenci proti napadení parazity a zároveň zabraňují jejich rozmnožovaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posypový prášek k hubení čmelíků SCHOPF EKTOSOL PUDER, 250g

Pudr k likvidaci čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže - klíšťatům, blechám, vším a jiným parazitům, 250g práškového přípravku ihned k použití  = aplikace formou rozptylu, s téměř okamžitým účinkem, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, GeraniolCílový organismus

K hubení roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším a jiným parazitům.


Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, hospodářských usedlostech, drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty). Vhodný na plochy na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například hnojové jámy. Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.


Příprava

Přípravek je dodáván v 250 gramovém balení ve formě práškového pudru, který je připraven k okamžitému použití formou rozptylu.

Spotřeba formou rozptylu - cca 5g na 1m2


Aplikace

Před aplikací je nutné vyvést zvířata z místnosti a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Posypte důkladně všechna postižená místa. Biocidní efekt nastává okamžitě. V případě potřeby, opakujte aplikaci. V rámci prevence doporučujeme pudr použit jednou za měsíc. Pravidelné používání zajišťuje spolehlivou prevenci proti napadení parazity a zároveň zabraňuje jejich rozmnožovaní. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou rozptylu: Práškový pudr se aplikuje přímo z balení výrobku.

 
Účinnost

Přípravek k hubení roztočů má po aplikaci téměř okamžitý účinek. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:

A1 logo PDFEKTOSOL PUDER, 250G - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení roztočů-čmelíků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
Potřebujete poradit nebo objednat?