Tekutá návnada do pasti NOANIMAL FISH DRINK 250ml

Kód: 0257
239 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Extrémně aromatická návnada na přilákání škodné, v tekuté formě, s intenzivní chutí a vůní ryb, okamžitý účinek, 250ml. Pokud potřebujete rychle přilákat kuny, lišky, kočky, psy, myši, potkany či jiné hlodavce do pasti či fotopasti, máme pro Vás bezva tip. Této aromatické návnadě žádná škodná zaručeně neodolá. Silně vonící návnada totiž stimuluje čich, povzbuzuje chuť k jídlu a vyvolává ve zvířatech přirozenou zvědavost. Účinná látka: odvar z mořských ryb, olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutá návnada do pasti NOANIMAL FISH DRINK, 250ml

Extrémně aromatická návnada  na přilákání kun, lišek, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců, v tekuté formě se speciální intenzivní chutí a vůní ryb. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Obsah balení 250mlaplikace dle potřeby v rukavicích, návnada stimuluje čich, vzbuzuje chuť k jídlu a vyvolává přirozenou zvědavost, účinná látka: odvar z mořských ryb, olej.


Cílový organismus

Speciální rybí tekutá návnada na vnadění kun, lišek, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců.


Oblast použití

Aromatická vnadidla používáte k přilákání zvěře do pasti, kde může dojít k jeho bezpečnému odchycení nebo na místa, kam zvíře potřebujete dostat, například před fotopast nebo videokameru, za účelem jejich monitorování.


Příprava

Návnada je dodávána v 250 mililitrovém balení v tekuté forměkterá je připravena k okamžitému použití

Tekutá návnada do pasti NOANIMAL FISH DRINK, 250ml p2


Aplikace

Návnadu umísťujte v rukavicích, aby se nepřenášel lidský pach.

Odchytové pasti:
Nakapejte pár kapek vnadidla na nějakou drobnou potravu (např. granule) okolo sklopce, aby škodná zvěř mohla zavětřit a případně okusit návnadu, dále nastražte pár kapek s potravou i na začátek sklopce, aby zvíře získalo důvěru vůči odchytové pasti, že není hrozbou a následně připravte vábící návnadu na nášlapnou plochu a také je můžete zavěsit na závěsnou lžičku nad nášlapnou plochu odchytové pasti.

Obecné prostory:
Aplikujte na místo, kam potřebujete zvíře navnadit. Jako nosník pachu můžete využít látku nebo suché jídlo. 


Účinnost

Tekutá návnada do pasti po aplikaci okamžitý účinek. Její vůně se šíří rovnoměrně a je znatelná po velmi dlouhou dobu. Návnada se vyznačuje specifickou a intenzivní chutí a vůní ryb, která stimuluje čich, vzbuzuje chuť k jídlu a také přirozenou zvědavost, která přinutí škodnou zvěř přijít na požadované místo.

Návnada poskytuje nejlepší výsledky v kombinaci s granulovanou návnadou do pasti NOANIMAL FISH DROPS, 500ml.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFFISH DRINK, 100ML - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Návnady do pasti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na lišky, Na kočky, Na potkany, Na myši, Na psy
Potřebujete poradit nebo objednat?