Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD12

Kód: 0674
599 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, 2000m2, rozsah 120°, 1 piezoelektrický reproduktor, napájení přes 12V adaptér. Pokud hledáte výkonnou plašičku kun, myší, potkanů a jiných hlodavců, máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává tón ve velkém úhlu a pokryje tím velký prostor, z kterého odplaší škůdce. Plašička má navíc modul automatické změny frekvence, aby si škůdce na zvuk po určitém čase nezvykl a nevrátil se. Odpuzovač má velice odolný vodotěsný, mrazuvzdorný a UV odolný kryt s označením IP65, díky kterému ho můžete používat jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Prostřednictvím unikátního držáku s neodymovým magnetem můžete plašič uchytit téměř na každý povrch a v balení najdete také destičku k uchycení na nekovové povrchy a příslušenství k montáži. Ultrazvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné, zařízení také neruší provoz rádií a elektronických zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD12 - napájení přes 12V adaptér v balení

Ultrazvukový odpuzovač zvěře, s napájením přes 12V adaptér, vhodný k plašení kun a hlodavců, kryt IP65 - vodotěsný, mrazuvzdorný, pro vnitřní i venkovní prostory, 1 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou změnou frekvence, s rozsahem tónu v úhlu 120°, s dosahem až 2000m2, nízká spotřeba 30mA, s chráněným vypínačem, k uchycení přes magnetický držák, rozměry 41,7x64,3x88,2mm.

Nežádoucí škůdci: Kdo už k vám jen tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, potkanů a jiných hlodavců.

odpuzovani-skudci

Plašič jako ochranný štít nejen pro Vaši zahradu

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety a pod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru s označením IP65, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání škůdců do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

viano-od12-umisteni

Lehký, magnetický a snadný na připevnění

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí magnetického držáku snadno, rychle a bezpečně na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač je vybaven silným neodymovým magnetem, používaným v průmyslové upevňovací technice. Stačí tak kousek kovového povrchu, např. potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení atd. a ihned máte bez jakékoliv montáže přístroj nainstalovaný. Pokud v ošetřovaném místě není žádný kovový povrch, na který by bylo možné odpuzovač umístit, je možné využít speciální kovové destičky, která je součástí balení. Kovovou destičku přišroubujete šroubky (součástí balení) na požadované místo a poté na něj pomocí magnetu odpuzovač jednoduše připevníte.

viano-od12-montaz

Zapojte a užívejte si bezstarostný chod

Zařízení je napájeno přes 12V adaptér, který je součástí balení. Odpuzovač disponuje praktickým vypínačem v ochranném pouzdru, díky kterému jej můžete jednoduše vypnout a zapnout bez nutnosti vypojit adaptér ze sítě. 

viano-od12-napajeni

Inteligentní ochrana zahrady s jedinečným (ultra)zvukem

Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí díky zabudovanému modulu. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Odpuzovače VIANO obsahují piezoelektrické reproduktory, které jsou známé svým vysokým výkonem, a proto mají tak velký dosah zvuku ve vnitřních i venkovních prostorech. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFVodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD12

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na potkany, Na myši
1. Druh škodné: Myši a potkani, Kuny
2. Oblast využití: Venkovní i vnitřní prostory, Vnitřní prostory
3. Napájení: Adaptér 12V
4. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
5. Počet reproduktorů: 1
6. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 2000 m2
7. Rozsah: 120°
8. Pohybový senzor: Ne
9. Magnetický držák: Ano
1. Oblast využití: Vnitřní prostory, Venkovní i vnitřní prostory
2. Napájení: Adaptér 12V
3. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
4. Počet reproduktorů: 1
5. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 2000 m2
6. Rozsah: 120°
7. Pohybový senzor: Ne
8. Magnetický držák: Ano
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci (myši, potkani)
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah:: až 2000 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu:: v úhlu 120°
Reproduktory:: 1x50mm piezoelektrický reproduktor
Napájení:: přes 12V adaptér v balení
Rozměry:: 41,7 x 64,3 x 88,2 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?