Prostorový, vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-3 TRIO

Kód: 0888
1 149 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Prostorový ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, 3000m2, rozsah 270°, 3x LED, 3 piezoel. reproduktory, 2x Li-Ion 4000mAh. Pokud hledáte výkonnou plašičku kun, myší, potkanů a jiných hlodavců s velkým úhlem plašení, máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává měnící se ultrazvukový tón ve velkém úhlu až 270°, také stroboskopicky bliká LED světly a pokryje tím velký prostor, z kterého odplaší škůdce. LED světla se spouští po zaznamenání pohybu a mají frekvenci 5 záblesků za sekundu. Ultrazvuk i záblesky světla mají své vypínače a tak je podle potřeby můžete různě kombinovat. Odpuzovač má velice odolný vodotěsný, prachotěsný a UV odolný kryt s označením IP44, díky kterému ho můžete používat jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Prostřednictvím unikátního držáku s neodymovým magnetem můžete plašič uchytit téměř na každý povrch. Ultrazvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné, zařízení také neruší provoz rádií a elektronických zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostorový, vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-3 TRIO 

Ultrazvukový odpuzovač zvěře, dvě dobíjecí baterie Li-Ion 4000 mAh, životnost baterií až 200 dní, s nabíjením přes 12V adaptér, vhodný k plašení kun a hlodavců, kryt IP44 - vodotěsný, prachotěsný, pro vnitřní i venkovní prostory, 3 x stroboskopické LED světlo, spouští se při zaznamenání pohybu, 3 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou změnou frekvence, s rozsahem tónu v úhlu 270°, s dosahem až 3000m2, nízká spotřeba 20mA, spotřeba LED světla 5mA, s chráněnými vypínači, k uchycení přes magnet, rozměry 115x95x94mm.

Nežádoucí škůdci: Kdo už k vám jen tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, potkanů a jiných hlodavců.

odpuzovani-skudci

Plašič jako ochranný štít nejen pro Vaši zahradu

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety a pod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru s označením IP44, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání škůdců do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

Lehký, magnetický a snadný na připevnění

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí magnetického držáku snadno, rychle a bezpečně na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač je vybaven silným neodymovým magnetem, používaným v průmyslové upevňovací technice. Stačí tak kousek kovového povrchu, např. potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení atd. a ihned máte bez jakékoliv montáže přístroj nainstalovaný. 

viano-oda-3-trio-odpuzovac-montaz-text-1 

Zapojte a užívejte si bezstarostný chod

Zařízení je napájeno z 2x dobíjecí baterie Li-Ion 2000mAh (4000mAh) s výdrží až 200 dní, která se dobíjí 12V adaptérem (součástí balení). Dobíjecí zásuvku lze uzavřít gumovou krytkou, které ji chrání před nepřízní počasí. Odpuzovač disponuje praktickými vypínači v ochranném pouzdru, díky kterým můžete plašení jednoduše vypnout a zapnout, jak ultrazvuk tak i záblesky, bez nutnosti vypojit adaptér ze sítě. 

viano-oda-3-trio-odpuzovac-umisteni-text-2 

Inteligentní ochrana zahrady nejen s jedinečným (ultra)zvukem

Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí díky zabudovanému modulu. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Odpuzovače VIANO obsahují piezoelektrické reproduktory, které jsou známé svým vysokým výkonem, a i díky odrazu ultrazvuku od pevných ploch mají tak velký dosah zvuku ve vnitřních i venkovních prostorech. Navíc tento odpuzovač disponuje také LED světly, které stroboskopicky blikají ve frekvenci 5 záblesků za sekundu při zaznamenání pohybu. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFProstorový, vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-3 TRIO

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na potkany, Na myši
1. Druh škodné: Myši a potkani, Kuny
2. Oblast využití: Venkovní i vnitřní prostory, Vnitřní prostory
3. Napájení: Vestavěná dobíjecí baterie
4. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
5. Počet reproduktorů: 3
6. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 3000 m2
7. Rozsah: 270°
8. Pohybový senzor: Ano
9. Magnetický držák: Ano
1. Oblast využití: Vnitřní prostory, Venkovní i vnitřní prostory
2. Napájení: Vestavěná dobíjecí baterie
3. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
4. Počet reproduktorů: 3
5. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 3000 m2
6. Rozsah: 270°
7. Pohybový senzor: Ano
8. Magnetický držák: Ano
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci (myši, potkani)
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Světlo:: 3xLED dioda
Frekvence záblesků:: 5 záblesků za sekundu
Efektivní rozsah:: až 3000 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu:: v úhlu 270°
Reproduktory:: 3x50mm piezoelektrický reproduktor
Napájení:: dobíjecí baterie Li-Ion 4000 mAh, 12V nabíjecí adaptér
Výdrž baterie:: až 200 dní
Rozměry:: 115 x 95 x 94 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?