Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD15 LED

Kód: 0678
949 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, 2500m2, rozsah 120°, 3 LED světla, 2 piezoelektrické reproduktory, 12V adaptér. Pokud hledáte výkonnou plašičku kun, myší, potkanů a jiných hlodavců, máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává tón ve velkém úhlu, také stroboskopicky bliká LED světly a pokryje tím velký prostor, z kterého odplaší škůdce. LED světla se spouští po zaznamenání pohybu do 7m a mají frekvenci 5 záblesků za sekundu. Plašička má navíc modul automatické změny frekvence, aby si škůdce na zvuk po určitém čase nezvykl a nevrátil se. Odpuzovač má velice odolný vodotěsný, mrazuvzdorný a UV odolný kryt s označením IP65, díky kterému ho můžete používat jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Prostřednictvím unikátního držáku s neodymovým magnetem můžete plašič uchytit téměř na každý povrch. Ultrazvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné, zařízení také neruší provoz rádií a elektronických zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD15 LED - napájení přes 12V adaptér v balení

Ultrazvukový odpuzovač zvěře, s napájením přes 12V adaptér, vhodný k plašení kun a hlodavců, kryt IP65 - vodotěsný, mrazuvzdorný, pro vnitřní i venkovní prostory, 3 x stroboskopické LED světlo, spouští se při zaznamenání pohybu, 2 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou změnou frekvence, s rozsahem tónu v úhlu 120°, s dosahem až 2500m2, nízká spotřeba 20mA, spotřeba LED světla 5mA, s chráněným vypínačem,  k uchycení přes magnet, rozměry 54,6x78,4x118,2mm.

Nežádoucí škůdci: Kdo už k vám jen tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, potkanů a jiných hlodavců.

odpuzovani-skudci

Plašič jako ochranný štít nejen pro Vaši zahradu

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety a pod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru s označením IP65, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání škůdců do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

Lehký, magnetický a snadný na připevnění

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí magnetického držáku snadno, rychle a bezpečně na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač je vybaven silným neodymovým magnetem, používaným v průmyslové upevňovací technice. Stačí tak kousek kovového povrchu, např. potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení atd. a ihned máte bez jakékoliv montáže přístroj nainstalovaný. 

viano-od15-montaz 

Zapojte a užívejte si bezstarostný chod

Zařízení je napájeno přes 12V adaptér, který je součástí balení. Odpuzovač disponuje praktickým vypínačem v ochranném pouzdru, díky kterému jej můžete jednoduše vypnout a zapnout bez nutnosti vypojit adaptér ze sítě. 

viano-od15-napajeni 

Inteligentní ochrana zahrady nejen s jedinečným (ultra)zvukem

Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí díky zabudovanému modulu. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Odpuzovače VIANO obsahují piezoelektrické reproduktory, které jsou známé svým vysokým výkonem, a proto mají tak velký dosah zvuku ve vnitřních i venkovních prostorech. Navíc tento odpuzovač disponuje také LED světly, které stroboskopicky blikají při frekvenci 5 záblesků za sekundu. Stroboskopické blikání se spouští jenom při zaznamenání pohybu do 7m. 

viano-od15-led 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFVodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD15 LED

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na potkany, Na myši
1. Druh škodné: Myši a potkani, Kuny
2. Oblast využití: Venkovní i vnitřní prostory, Vnitřní prostory
3. Napájení: Adaptér 12V
4. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
5. Počet reproduktorů: 2
6. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 2500 m2
7. Rozsah: 120°
8. Pohybový senzor: Ano
9. Magnetický držák: Ano
1. Oblast využití: Vnitřní prostory, Venkovní i vnitřní prostory
2. Napájení: Adaptér 12V
3. Typ reproduktoru: Piezoelektrický
4. Počet reproduktorů: 2
5. Dosah ve vnitřních prostorech: Až 2500 m2
6. Rozsah: 120°
7. Pohybový senzor: Ano
8. Magnetický držák: Ano
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci (myši, potkani)
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Světlo:: 3xLED dioda
Frekvence záblesků:: 5 záblesků za sekundu
Efektivní rozsah:: až 2500 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu:: v úhlu 120°
Reproduktory:: 2x50mm piezoelektrický reproduktor
Napájení:: přes 12V adaptér v balení
Rozměry:: 54,6 x 78,4 x 118,2 mm
Potřebujete poradit nebo objednat?