Pachový odpuzovač kun NOANIMAL PESTOX SPRAY P500M 500ml

Kód: 0259
229 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Pachový odpuzovač kun, lasiček, lišek, potkanů a jiných hlodavců, ve formě rozprašovače, snadná aplikace, okamžitý účinek, 500ml. Hledáte-li vysoce kvalitní odpuzovač kun z motorového vozidla, z půdy nebo z jiných míst, pak nemůžete vybrat lépe. Pro odpuzení škodné stačí podle potřeby aplikovat 1-3x týdně 3 stříknutí z cca 20cm na požadované místo. Pachový odpuzovač je 100% biologicky rozložitelný. Účinná látka: přírodní éterické oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač kun ve spreji NOANIMAL PESTOX SPRAY P500M, 500ml

Vysoce kvalitní pachový odpuzovač na odpuzování kuny, lasičky, lišky nebo jiných hlodavců, ve formě rozprašovače k ochraně ošetřených míst. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Obsah balení 500mlaplikace dle potřeby 1-3x týdně 3 stříknutí z cca 20cm na požadované místo, 100% biologicky rozložitelný, účinná látka: přírodní éterické oleje.


Cílový organismus

K odpuzování kun - například Kuna skalní (Martes foina),  Kuna lesní (Martes martes) a další.


Oblast použití

Výrobek je vhodný k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla, kde způsobují velké škody na vykousané izolaci, překousané elektroinstalaci nebo na hadicích brzdového systému - lze aplikovat i na pohyblivé části. Dále je vhodný k odpuzování kun z obecných prostor jako jsou půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky a podobně, kde kuny rádi škodí.

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 5


Příprava

Při manipulaci s postřikovým pachovým odpuzovačem kun používejte gumové nebo mikrotenové rukavice, abyste se vyhnuli přímému kontaktu odpuzující látky s kůží. V případě, kdy by došlo ke kontaktu látky s kůží, je třeba řádně omýt místo dotyku vodou a mýdlem a následně opláchnout čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice viz doporučení výše. Dále před použitím přípravek protřepejte, aby se účinné látky aktivovali a aby bylo možné ihned aplikovat pachový odpuzovač na požadovaný místa za pomoci stisku rozprašovače.


Aplikace

Pozor, kuny si značkují své teritorium močí, proto před aplikací postřiku proti kunám vždy důkladně očistěte/umyjte ošetřované prostory. Postřik se nesmí aplikovat přímo na nebo vedle horké části motorového prostoru - může hrozit splanutí!

Obecné prostory:
Přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kuny odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 3


Motorová vozidla
:

Aplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 4

Aplikační dávka: 1 zmáčknutí stříkací hlavice = cca 1,25ml


Účinnost

Postřikový pachový odpuzovač kun po aplikaci okamžitý účinek. Po aplikaci přípravku se vytváří ochranný film, který zamezuje nechtěnému přístupu kunám, a jejich škodám, které způsobují. Vůně odpuzující látky je pro kuny velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
PESTOX SPRAY P500M, 500ml - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Druh zvěře: Na kuny, Na lišky, Na potkany, Na myši
1. Druh škodné zvěře: Myši a potkani, Kuny
2. Škodná zvěř: Myši a potkani, Kuny
1. Typ odpuzovače: Pachový
2. Druh zvěře: Kuny
Potřebujete poradit nebo objednat?