Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B 500ml

Kód: 0273
229 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků, ve formě rozprašovače k ochraně ošetřených míst, snadná aplikace, okamžitý účinek, 500ml. Pokud Vás trápí dosedání holubů a jiných ptáků na balkony, parapety, terasy a další nevhodná místa, pak pro Vás bude tento odpuzovač jako stvořený. Pro odpuzení holubů stačí aplikovat dle potřeby 1-3x týdně 3 stříknutí z cca 20cm na požadované místo. Pachový odpuzovač je 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný. Účinná látka: přírodní éterické oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml

Vysoce kvalitní pachový odpuzovač na odpuzování holubů a jiných ptáků, ve formě rozprašovače k ochraně ošetřených míst. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Obsah balení 500mlaplikace dle potřeby 1-3x týdně 3 stříknutí z cca 20cm na požadované místo, 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný, účinná látka: přírodní éterické oleje

✅ Klady

  • Jednoduše párkrát nastříkáte a okamžitě působí
  • Už nemusíte řešit parapety od ptačího trusu
  • Obsahuje přírodní esenciální oleje, které člověku ani přírodě neškodí  
  • Velké balení vydrží dlouhou dobu 

❌ Zápory

  •  Pro vytvoření silnější pachové bariéry doporučujeme aplikovat vícekrát v prvním týdnu


Cílový organismus

K odpuzování holubů a jiných ptáků.


Oblast použití

Výrobek je vhodný k odpuzování holubů a jiných ptáků z balkonů, oken, parapetů, střech, pergol, teras a dalších míst , kde se ptáci často shromažďují, vytvářejí hluk, způsobují škody na majetku a zanechávají trus. 


Příprava

Při manipulaci s postřikovým pachovým odpuzovačem holubů používejte gumové nebo mikrotenové rukavice, abyste se vyhnuli přímému kontaktu odpuzující látky s kůží. V případě, kdy by došlo ke kontaktu látky s kůží, je třeba řádně omýt místo dotyku vodou a mýdlem a následně opláchnout čistou vodou.

Nasaďte si ochranné rukavice viz doporučení výše. Dále před použitím přípravek protřepejte, aby se účinné látky aktivovali a bylo možné ihned aplikovat pachový odpuzovač na požadovaný místa za pomoci stisku rozprašovače.


Aplikace

Před aplikací postřiku proti holubům vždy důkladně očistěte/umyjte ošetřované prostory. 

Přípravek nastříkejte všude tam, kde nechcete, aby se holubi shlukovali. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby ptáky odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

Aplikační dávka: 1 zmáčknutí stříkací hlavice = cca 1,25ml


Účinnost

Postřikový pachový odpuzovač holubů  po aplikaci okamžitý účinek. Po aplikaci přípravku se vytváří ochranný film, který zamezuje usedání holubů a jiných ptáků na jejich stanoviště. Vůně odpuzující látky je pro ptáky velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbají. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
PESTOX SPRAY P500B, 500ml - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na ptáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
1. Druh zvěře: Na holuby a jiné ptactvo
1. Druh škodné zvěře: Holubi a jiní ptáci
2. Škodná zvěř: Holubi a jiní ptáci
Potřebujete poradit nebo objednat?