Pachový odpuzovač myší KUNAGONE, set 10 ks

Kód: 0575
549 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Přírodní pachový odpuzovač myší s tepelně upravenými chlupy obohacenými o eukalyptový olej a vosk, účinnost je až 3 měsíce. Vyřešte problémy s myšmi na Vašem pozemku. Skvělý přírodní pachový odpuzovač myší, který Vám pomůže v boji s myšmi, obsahuje balení psí srsti, která pochází z několika vybraných psích salonů. Srst je tepelně ošetřena a obohacená o eukalyptový olej a rostlinný vosk, který prodlužuje pachový účinek. Pach, který odpuzovač vydává, je pro myš nepříjemný a pachem ošetřeným místům se myš vyhýbá. Tento bio odpuzovač má snadnou instalaci, stačí ho pověsit a on už udělá práci za Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač myší KUNAGONE, set 10 ks

Pachový odpuzovač myší ve formě sáčků se psí srstí, v balení 10x sáček se šňůrkou, tepelně ošetřená psí srst s eukalyptovým olejem, ošetřena voskem pro delší účinek, účinnost až 3 měsíce, jednoduchá a rychlá instalace.

kunagone-mysi-set-uvod-10

✅ Klady

  • Odpuzovač je přírodní a neškodí životnímu prostředí
  • Psí srst různých plemen pro lepší účinnost 
  • Nepotřebuje zdroj energie 
  • Působí hned po aplikaci 
  • Venkovní i vnitřní použití

❌ Zápory

  • Musí se měnit každé 3 měsíce 


Cílový organismus

Odpuzovač je určen k odpuzování myší domácích.

kunagone-mysi-set

Oblast použití

Odpuzovač lze použít jak venku na zahradě, tak i uvnitř. Odpuzovač je možné používat v domě díky vůni eukalyptového oleje, proto je možné jej pověsit nejen ve sklepě, ale také ve spíži, nebo v kuchyni. Můžete jej také použít v zemědělských staveních, kůlnách nebo všude tam, kde jste našli stopy po myších a nebo jako preventivní opatření proti vniknutí myší. 

kunagone-navod-mysiPříprava a aplikace

Odpuzovač stačí vybrat ze sáčku a pak jej jednoduše pověsíte do Vámi vybraného prostoru, tak abyste zabránili přístupu dětí a jiných zvířat. Venku dbejte také na povětrnostní podmínky, aby se nesnižovala účinnost skrz odvátí pachu větrem.

kunagone-mysi-set-umisteni

Účinnost

Účinnost je cca 3 měsíce podle plochy a podmínek okolí. Jeden sáček působí v okruhu 3m. Sáčky by se měly pravidelně měnit každé 3 měsíce pro zajištění dlouhodobé ochrany. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFPachový odpuzovač myší KUNAGONE

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na myši
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Druh zvěře: Na myši
1. Druh škodné zvěře: Myši a potkani
Potřebujete poradit nebo objednat?