Insekticid ve spreji proti lezoucímu a létajícímu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL 750ml 

Kód: 0121
Výprodej - poslední kusy Na plochy
259 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci lezoucího-létajícího hmyzu, sprej, ihned k použití, téměr okamžitý účinek, působí až 6 týdnů, 750ml, Permethrin. Hledáte - li universální sprej, který spolehlivě zahubí různé druhy jak lezoucího (roztoči, mravenci, brouci, štěnice, pavouci), tak i létajícího hmyzu (mouchy, ovádí, komáři, moly), pak nemůžete vybrat lépe. Tento účinný přípravek stačí před použitím protřepat a nastříkat v potřebném množství na plochy i do ovzduší na všechna místa výskytu parazitů. Účinné látky přípravku (Permethrin, Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst po dobu až 6 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Insekticid ve spreji proti lezoucímu a létajícímu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL, 750ml 

Univerzální přípravek proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, 750ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku na plochu a do ovzduší, s téměř okamžitým účinkem, působí až 6 týdny, účinná látka Permethrin, Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol


Cílový organismus

K hubení jak lezoucího hmyzu - roztoči, čmelíci, klíšťata, blechy, mravenci, brouci, šváby, rybenky, štěnice, pavouci atd..., tak létajícího hmyzu - mouchy, ovádi, komáři, šatní moly a další.


Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, hospodářských usedlostech, drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), skladech, hangárech, silech. Vhodný na plochy i do ovzduší na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například na mravenčí cestičky, okna, dveře, stropy, do šachet a do úkrytu jako jsou holubníky, klece, voliéry, jakýkoliv druh zvířecího přístřešku, odpočinkové zóny zvířat a v zemědělství všeobecně. Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.


Příprava

Přípravek je dodáván v 750 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití


Aplikace 

Před použitím nádobu důkladně protřepte. Před aplikací je nutné vyvést zvířata z místnosti a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Aplikujte potřebné množství roztoku cíleně na napadená místa. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Lezoucí hmyz: Aplikujte ze vzdálenosti 30cm na úkryty a cestičky tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená.

Létající hmyz: Zavřete všechna okna a dveře. Aplikujte Final Universal po dobu 5-10 vteřin do ovzduší a na místa kde se hmyz pohybuje, například na okna.

Šatní moly: Při napadení aplikujte ze vzdálenosti 1 metru do šatních skříní, zásuvek a do skladovacích boxů.

Čmelík kuří, klíště: Před aplikací vyčistěte holubník, chovné zařízení slepic, kuřat, voliéry. Poté aplikujte Final Universal ze vzdálenosti 30cm tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená.


Účinnost 

K hubení lezoucího a létajícího hmyzu má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který přetrvává až po dobu 6 týdnů. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek je určen pouze pro profesionální uživatele. Za následky neodborného použití neručíme. Při použití, bez dostatečného větrání, se mohou vytvořit výbušné, vysoce hořlavé směsi páry a vzduchu. Zajistěte proto po aplikaci dostatečné větrání po dobu 24 hodin. Vyhněte se použití v blízkosti nemocných lidí nebo novorozenců. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFFINAL UNIVERSAL SPRAY, 750ML - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení mravenců
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.95 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
3. Létající hmyz: Mouchy, Komáři, ovádi, Moly
4. Lezoucí hmyz: Mravenci, Štěnice, Rybenky, stínky, Šváby, pavouci
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky, Mravenci, rybenky, štěnice, Šváby, pavouci
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
Potřebujete poradit nebo objednat?