Mlýnky a odšťavňovače na ovoce

Nejprodávanější

SRT 01
 
549 Kč
1 položek celkem
SRT 01
549 Kč

Mlýnek vhodný k odšťavňování měkkého ovoce pro výrobu domácí šťávy, kompaktní rozměry, stabilní uchycení k desce stolu. Pokud hledáte praktického pomocníka do každé...

Kód: 0385

Chcete si připravit domácí ovocnou šťávu, džus, marmeládu, kečup nebo ovocné pyré? Přesně pro Vás máme v nabídce ruční mlýnek na ovoce, s kterým bude odšťavňování ovoce hračka. Mlýnky na ovoce máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat mlýnek na ovoce přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je vhodný mlýnek na ovoce?

Ruční mlýnek neboli odšťavňovač na ovoce využijete v každé zdravé kuchyni. Odšťavňovač je vhodný na rybíz, jablka, hrozny, ale také na citrusy - citrón, pomeranče a další ovoce. Ruční šnekový odšťavňovač, mlýnek na ovoce či citrusovač oddělí během chvilky lahodnou šťávu od slupek a jadérek, a tak Vám vykouzlí během pár minut kvalitní čerstvou šťávu. Odšťavňovací mlýnek na ovoce je vhodný nejen pro výrobu šťáv a džusů, ale také marmelád nebo ovocných a zeleninových pyré.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší mlýnek na ovoce pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?