Bubnové škubačky CIMUKA

Nejprodávanější

7 položek celkem
YL PL03 G
ZDARMAZDARMA
13 999 Kč

Bubnová škubačka na slepice, kachny, husy a krůty, max. 12kg, doba 60-120 sekund, buben 54 cm, 126ks škubacích prstů, příkon 600W. Období porážky Vás s touto unikátní bubnovou...

Kód: 0153
Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YLPL01C
ZDARMAZDARMA
10 999 Kč

Bubnová škubačka na slepice, max. 6kg, doba škubání 15-30 sekund, buben 45 cm, 62ks škubacích prstů, příkon 330W. Pokud hledáte pomocníka, který by ušetřil Váš vzácný čas, máme...

Kód: 0152
Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL PL01 Q vhodná pro křepelky v1
ZDARMAZDARMA
9 999 Kč

Bubnová škubačka na křepelky, max. 5kg, doba škubání 20-30 sekund, buben 35 cm, 216ks škubacích prstů, příkon 200W. S touto efektivní škubačkou oškubete celý chov křepelek během...

Kód: 0248
CIMUKA YL PL04 G 03
ZDARMAZDARMA
22 999 Kč

Bubnová škubačka na slepice, kachny, husy a krůty, max. 20kg, doba 60-120 sekund, buben 73,5 cm, 188ks škubacích prstů, příkon 750W. Období porážky Vás s touto unikátní bubnovou...

Kód: 0544
CMK 2
29 Kč

Škubací prst ke škubání hrabavé drůbeže bez poškození kůže, kvalitní přírodní kaučuk, vysoká odolnost a flexibilita, montážní otvor 20mm. Tento škubací prst je svou velikostí a...

Kód: 0154
CMK 1
25 Kč

Škubací prst ke škubání křepelek bez poškození kůže, kvalitní přírodní kaučuk, vysoká odolnost a flexibilita, montážní otvor 13mm. Škubací prst se speciálně navrženou strukturou...

Kód: 0177
CMK 7
29 Kč

Škubací prst ke škubání vodní a hrabavé drůbeže bez poškození kůže, přírodní kaučuk, odolnost a flexibilita, montážní otvor 20mm. Jedná se o škubací prst, který je svým tvarem a...

Kód: 0568

Už vás nebaví ruční škubání drůbeže? Změňte to! Efektivní bubnová škubačka na drůbež vyřídí tuto namáhavou práci za Vás během pár sekund. Bubnové škubačky máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat bubnovou škubačku přesně pro Vás.

#ShowMore#

Pro které druhy drůbeže je bubnová škubačka vhodná?

Bubnová škubačka je vhodná ke škubání vodní i hrabavé drůbeže. Bubnové škubačky se však pro jednotlivé druhy drůbeže liší velikostí bubnu a typem škubacích prstů. V bubnové škubačce na křepelky tedy nelze škubat husy a naopak.

Bubnové škubačky můžeme rozdělit na 3 typy velikostí:

  • Bubnová škubačka na křepelky CIMUKA YL-PL01-Q má menší buben vhodný pro křepelky a používá krátké a „měkké“ škubací prsty, které nepotrhají kůži těchto drobných křepelek.
  • Bubnová škubačka na slepice CIMUKA YL-PL02-C má střední buben vhodný ke škubaní slepic a používá dlouhé a „středně tvrdé“ škubací prsty, které jsou ideální právě ke škubání slepic – brojlerů.
  • Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL-PL03-G má větší buben vhodný ke škubaní slepic, hus, kachen a krůt a používá dlouhé a „tvrdé“ škubací prsty, které jsou nejvíce univerzální a jsou ideální právě ke škubání střední i velké vodní a hrabavé drůbeže.

Kolik kusů drůbeže je možné škubat v bubnové škubačce současně?

  • Bubnová škubačka pro křepelky CIMUKA YL-PL01-Q najednou oškube 6 až 8 křepelek podle jejich velikosti a váhy, maximálně do ní můžete umístit 5kg.
  • Bubnová škubačka pro slepice CIMUKA YL-PL02-C najednou oškube 1-2 slepice podle jejich velikosti a váhy, maximálně do ní můžete umístit 6kg.
  • Bubnová škubačka na drůbež CIMUKA YL-PL03-G najednou oškube 1-2 husy, krůty nebo 3-4 slepice, kachny podle jejich velikosti a váhy, maximálně do ní můžete umístit 12kg.

Jakým způsobem bubnová škubačka na drůbež pracuje?

Bubnová škubačka je velmi jednoduchá na obsluhu. Správně spařenou drůbež pouze umístíte do bubnu a škubačku zapnete pomocí vypínače. Tím dojde ke spuštění motoru, který přímo roztáčí otočný talíř se škubacími prsty uvnitř bubnu. Tato patentovaná technologie zvaná i-pluck je velice efektivní a dokáže šetřit energii až o 50%.

Kolik času bubnové škubačce škubání drůbeže zabere?

Bubnové škubačky mají speciálně rozložené škubací prsty, aby docházelo k co nejefektivnějšímu škubání. Doba škubání závisí na druhu a množství škubané drůbeže.

  • Bubnová škubačka na křepelky: 20-30s
  • Bubnová škubačka na slepice: 15-30s
  • Bubnová škubačka pro slepice, husy, kachny a krůty: 60-120s

Jak na údržbu bubnové škubačky na drůbež?

Během škubání doporučujeme vnitřek bubnu oplachovat studnou vodou. Odstraníte tím peří a další nečistoty, a tím zvýšíte účinnost škubání drůbeže. Po dokončení škubání je nutné bubnovou škubačku drůbeže důkladně umýt a vydezinfikovat, aby ve škubačce nedocházelo k množení bakterií.

Doporučení prodejce

Jestli stále váháte, přečtěte si na internetu recenze na bubnové škubačky a budete překvapeni, jak jsou ostatní zákazníci spokojeni. Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší škubačku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?