Bubnová škubačka drůbeže na slepice, husy, kachny, krůty CIMUKA YL-PL03-G

Kód: 0153
ZDARMAZDARMA
YL PL03 G
16 999 Kč
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 7.8.2024
Možnosti doručení

Bubnová škubačka na slepice, kachny, husy a krůty, max. 12kg, doba 60-120 sekund, buben 54 cm, 126ks škubacích prstů, příkon 600W. Období porážky Vás s touto unikátní bubnovou škubačkou nepřekvapí. Prvotřídní škubačka zajišťuje pomocí strategicky rozmístěných škubacích prstů dokonalé vytrhání každého peří od křídla až po ocas bez poškození kůže. Efektivní bubnová škubačka funguje na principu mokrého škubání peří a zvládne oškubat 1-2 husy, krůty nebo 3-4 slepice, kachny za pouhých 60-120 sekund. Nejlepší na této škubačce je její úspornost. Patentovaná technologie "ipluck" totiž snižuje tření a navíc zajišťuje o 50% nižší spotřebu energie než konkurenti na trhu. Ani čištění a údržba nebude žádný problém, jelikož je škubačka vyrobena z velice kvalitních a odolných plastů, a tak Vám vydrží řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL-PL03-G

Škubačka vhodná ke škubání většího množství slepic, hus, kachen a krůt, funguje na principu škubání peří mokrou cestou. Bubnová škubačka poskytuje kapacitu 1-2 husy, krůty nebo 3-4 slepice, kachny / délka škubání 60-120 sekund (max. zatíženost 12 kg) - průměr bubnu 54cm. Patentovaná technologie "ipluck" - počet škubacích prstů 126ks, příkon 600W - vysoká úspora energie oproti konkurenci na trhu.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné škubačky pro Vaše potřeby (kontakt +420 774 547 778 k dispozici Po-Ne 8 - 18 hodin). Garantujeme 24 měsíční záruční dobu a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

✅ Klady

  • Skvěle rozložené škubací prsty pro snadné oškubání
  • Použití na slepice, husy, kachny a krůty
  • Jednoduše přenosná
  • Nízká spotřeba energie
  • Jedna z nejlepších škubaček na trhu

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli


Revoluční škubačka: Bezchybný design pro hladké oškubání drůbeže

Špičková škubačka drůbeže s precizním designem se postará o vytrhání peří od křídla až po ocas, přičemž nedochází k poškození kůže. Tento výjimečný výkon je zajištěn díky perfektnímu rozmístění škubacích prstů. Škubací prsty z přírodního kaučuku jsou na základě dlouholetých zkušeností rozloženy na nejefektivnějších místech rotačního kotouče a na ochranném bubnu. Tato strategické rozmístění škubacích prstů zaručuje nejen hladké odstranění peří, ale také minimalizuje spotřebu energie.

Skubacka-1

 
Lehké škubání drůbeže s technologií „i-pluck“i-pluck

Vznikla na základě dlouholetého výzkumu společnosti CIMUKA, která měla za cíl nabídnout svým zákazníkům kvalitní, úsporné, avšak vysoce efektivní řešení při škubání peří u vodní a hrabavé drůbeže. Jako výsledek byla vyvinuta patentovaná technologie „i-pluck“ – využívaná u bubnových škubaček CIMUKA, které jsou v současnosti nabízeny ve více jak 20 zemích světa. Oproti konkurenci využívají unikátní technologii přímého pohonu, díky kterému není zapotřebí využití pomocných pásů a řemenic pro přenos výkonu motoru. Nedochází tedy k takovým ztrátám při přenosu a k opotřebení nadbytečných součástek, a tím poskytují jednoduchý a účinný způsob, jak snížit spotřebu energie až o 50 %

Skubacka-3Efektivní šetření času a úsilí s inovativním trychtýřem

Jedním z neocenitelných benefitů této škubačky je skvěle navržený odtokový trychtýř, který dokonale plní svou úlohu pro odvádění vody, peří a dalších nečistot, které se při škubání tvoří v bubnu škubačky. Díky této šikovné vychytávce ušetříte značné množství času, jelikož veškeré nečistoty se budou hromadit pouze na jednom místě. Tento odtokový trychtýř v praxi opravdu oceníte.

Skubacka-4


Kvalitní škubačka s vysokou odolností a dlouhou životností


Bubnové škubačky drůbeže CIMUKA představují vynikající volbu díky svému použití vysoce kvalitních a odolných plastů. Tento speciálně vyvinutý materiál je navržen s ohledem na styk s potravinami a splňuje přísné požadavky na mechanickou a chemickou odolnost. Jednou z hlavních výhod těchto škubaček je, že odolávají korozi a také se velice snadno čistí

Pokud již nechcete škubat ručně, tak Vám můžeme doporučit tuto škubačku, která Vám ušetří spoustu času a práce. 

Ukázka z praxe

skubacka-YL-PL03-G-praxe


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFBubnová škubačka drůbeže na slepice, husy, kachny, krůty CIMUKA YL-PL03-G

Videonávod k montáži:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bubnové škubačky CIMUKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 24.57 kg
1. Typ škubačky: Bubnová
2. Druh drůbeže: Slepice, husy, kachny, krůty
1. Druh drůbeže: Slepice, husy, kachny, krůty

Videonávod k montáži:

Potřebujete poradit nebo objednat?