Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, křepelky CIMUKA YL-FW40-E

Kód: 0337
11 999 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Kotel na spařování drůbeže - na slepice, husy, kachny a křepelky, objem 49 l, průměr bubnu 40 cm, automatický termostat, příkon 4500 W. Jedná se perfektní pomůcku na spařování drůbeže, která Vám celý proces škubání drůbeže velice usnadní a zefektivní. Celonerezový spařovací kotel udržuje pomocí automatického termostatu stabilní teplotu, díky které bude škubání drůbeže probíhat snadno a bez potrhání kůže. Elektrický kotel na spařování drůbeže je vyroben z velice kvalitní nerezové oceli, a tak jeho údržba zabere jen chvilku a vydrží Vám po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, křepelky CIMUKA YL-FW40-E

Kotel na spařování drůbeže, vhodný na slepice, husy, kachny a křepelky, díky kterému bude drůbež dokonale připravena na zbavení se veškerého peří. Jedná se o celonerezový elektrický kotel s objemem 49 l, s průměrem bubnu 40 cm, s hloubkou bubnu od topné spirály po okraj 38 cm, s automatickým termostatem, vybavený ponornou vložkou pro efektivní smáčení drůbeže a výpustným ventilem pro jednoduché vypuštění vodypříkon 4500 W (220V, 50Hz), rozměry výrobku jsou 55 x 43,5 x 53 cm.Pro spaření jakých druhů drůbeže je kotel vhodný?

FW40 druhy drubeze

Jakým způsobem kotel na spařování drůbeže funguje?

Elektrický spařovací kotel je vybavený automatickým termostatem, na kterém si jednoduše nastavíte požadovanou teplotu. Celonerezový kotel poté vodu na Vámi zvolenou teplotu nejen ohřeje, ale navíc ji během svého chodu na této stabilní hodnotě neustále udržuje. Voda při spařování tedy zachovává optimální doporučenou teplotu, což zajistí snadné škubání drůbeže bez k poškozování a potrhání kůže. Součástí balení je také praktická ponorná vložka speciálně navržená pro jednoduché ponoření, vyjmutí a také efektivnější smáčení drůbeže. Vodu z kotle po spařování drůbeže snadno vylijete přes výpustní ventil.

Sparovaci kotel YL-FW-E40

 

Jak správně spařit drůbež

Spaření drůbeže před škubáním je velice důležité, aby došlo k uvolnění folikulů a svalů držících peří, a následné škubání tak běželo hladce bez poškození kůže. Každý druh drůbeže vyžaduje odlišnou teplotu a délku spaření viz tabulka níže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

DRUH DRŮBEŽE TEPLOTA DÉLKA SPAŘENÍ
°C s
Křepelka 60 - 65 25 - 35
Slepice 60 - 65 30 - 40
Kachna 63 - 67 160 - 180
Husa 70 - 72 120 - 130

 

Kotel pro spařování drůbeže můžete využít i při běžných zabijačkách na vaření jitrnic, jelit, tlačenek, ovaru či polévky. Kotel je však nutné před i po použití pečlivě umýt a vydezinfikovat!

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Spařovací kotel na slepice, kachny, husy, křepelky CIMUKA YL-FW40-E

Doplňkové parametry

Kategorie: Spařovací kotle
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.4 kg
1. Druhy drůbeže: Slepice, Kachny, Husy, Křepelky
Potřebujete poradit nebo objednat?