Škubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Kód: 0040
1 749 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Škubačka na vrtačku na křepelky, holuby a drozdy, 40-60ks drůbeže za hodinu, 15ks škubacích prstů o délce prstu 42mm. Jedná se o nejlevnější škubačku na vrtačku, která však odvede opravdu kvalitní práci. S touto škubačkou bude škubání drobné drůbeže a ptactva naprostá brnkačka. Nemusíte se bát, že by škubačka drobná těla křepelek potrhala. Kvalitní škubací prsty z přírodního kaučuku jsou velikostně i strukturově na škubání malé drůbeže přízpůsobena. Aby vše běželo podle plánu, je potřeba pouze křepelky správně spařit a vrtačku pevně upevnit k pracovní ploše. Nerezový válec stejně jako škubací prsty jsou velice odolné a snadno umyvatelné, a tak Vám škubačka bude dělat radost po mnoho let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Škubačka vhodná pro menší, hrabavou drůbež. Nerezový škubací válec je vybaven 15ks škubacích prstů o délce prstu 42mm. Kapacita škubání je 40–60ks drůbeže za hodinu dle druhu drůbeže.


Instalace škubačky drůbeže na vrtačku

Pro správné využití výrobku je třeba upevnit do zařízení (doporučena vrtačka - není součástí balení), které bude s výrobkem otáčet. Zařízení, které bude využito k otáčení, doporučujeme upevnit k pracovní ploše (například ke stolu pomocí upínacích objímek či svorek) nebo doporučujeme dokoupit kryt SPIUMATRICE DIT CR RU a stojan SPIUMATRICE DIT AST (nejsou součástí balení) a upevnit ho v něm viz obrázek níže.

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem, s úchytem vrtačky a se stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU06 fin2 


Příprava před škubaním

Před škubáním je nutné drůbež správně spařit viz orientační tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření drůbeže. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže a to může způsobit při škubání problém. Uvedené časy jsou orientační a doručujeme v průběhu spaření drůbeže ručně kontrolovat možnost snadnosti škubaní peří.

Optimální délka spaření menší drůbeže před škubáním


Jak správně škubat

Menší drůbež (např. křepelky, holuby, drozdy) je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz video níže.


 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFŠkubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
1. Typ škubačky: Na vrtačku
2. Druh drůbeže: Křepelky
1. Druh drůbeže: Křepelky
Potřebujete poradit nebo objednat?