Ochranný kryt s úchytem vrtačky SPIUMATRICE DIT CR RU

Kód: 0041
2 699 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Nerezový ochranný kryt ke škubačkám na vrtačku, uchycení pro všechny běžné typy vrtaček, upevnění na pracovní plochu či stojan. Pokud chcete zamezit rozlétávání peří během škubání, máme pro Vás bezva tip. Ochranný kryt s úchytem vrtačky stačí pevně připevnit k pracovní ploše či stojanu, uchytit do něj škubací válec a vrtačku a můžete začít se škubáním. Kryt během škubání drůbeže výrazně omezuje rozlétání peří a tak Vám ušetří spoustu práce s uklízením. Ochranný kryt vyrobený z kvalitního nerezu se velice snadno čistí a udržuje a bude Vám při škubání pomáhat řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný kryt s úchytem vrtačky SPIUMATRICE DIT C RU

Nerezový, ochranný kryt je používán u škubaček drůbeže na vrtačku a výrazně omezuje rozlétání peří během škubání. Kryt je vybaven kvalitním uchycením pro všechny běžné typy vrtaček a je také připraven k upevnění na pracovní plochu nebo stojan.


Instalace ochranného krytu škubačky drůbeže na vrtačku

Ochranný kryt byl navrhnut výrobcem SPIUMATRICE ke škubačkám typu SPIUMATRICE DIT RU06SPIUMATRICE DIT RU08 (nejsou součástí balení). Je možného ho připevnit k pracovní ploše (například ke stolu pomocí šroubů) nebo doporučujeme dokoupit stojan SPIUMATRICE DIT AST (není součástí balení) a upevnit ho na něm viz obrázek níže.

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem, s úchytem vrtačky a se stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08 fin2


Jak správně škubat

Vodní i hrabavou drůbež je doporučeno držet za nohy a spouštět či převalovat podél rotujícího válce vždy částí, kterou budete chtít oškubat. Více inspirace viz video níže.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.1 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?