Stojan k uchycení ochranného krytu SPIUMATRICE DIT AST

Kód: 0138
2 499 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Stabilní stojan k upevnění krytu u škubaček na vrtačku, výškově nastavitelný, rozkládací, snadné skladování, rozměry: 55x50x150cm. Jedná se o velice praktický stojan, který nabízí nejjednodušší možnost bezpečného upevnění krytu DIT CR RU. Nerezový stojan můžete pro větší stabilitu připevnit přímo k podlaze a poté na něj uchytit ochranný kryt i se škubačkou na vrtačce. Nesmírnou výhodou tohoto stojanu je, že si ho můžete nastavit přesně do Vámi požadované výšky, aby bylo škubání drůbeže co nejpohodlnější. Stojan vyrobený z kvalitního nerezu Vám bude usnadňovat práci při škubání drůbeže po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan SPIUMATRICE DIT AST

Stabilní stojan vhodný k výškově stavitelnému upevnění ochranného krytu DIT CR RU u škubaček na vrtačce. Stojan je možné rozložit a složit na jednotlivé části a snadno skladovat. Rozměry složeného stojanu 55x50x150cm.


Jak využít stojan k ochrannému krytu škubaček drůbeže na vrtačku

Stojan je navrhnut jako nejvhodnější varianta k uchycení ochranného krytu SPIUMATRICE DIT CR RU (není součástí balení), který je používán ke škubačkám typu SPIUMATRICE DIT RU06SPIUMATRICE DIT RU08 (nejsou součástí balení).

Škubačka drůbeže na vrtačku s ochranným krytem, s úchytem vrtačky a se stojanem SPIUMATRICE DIT SP RU08 fin2

Stabilita stojanu je zajištěna pomocí nohou, které je možné připevnit přímo k podlaze (například pomocí šroubů) pro větší stabilitu při škubání. Výhodou stojanu je možnost nastavitelnosti umístění ochranného krytu do požadované výšky dle potřeby zákazníka.

Škubačka drůbeže na vrtačku ve stojanu s ochranným krytem SPIUMATRICE DIT SP RU08

Doplňkové parametry

Kategorie: Škubačky na vrtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.9 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?