Nerezové bubnové škubačky

Nejprodávanější

2 položek celkem
zm 1100 01
ZDARMAZDARMA
11 499 Kč

Nerezová bubnová škubačka na drůbež, max. 6kg, doba škubání 15 sekund, Ø bubnu 50 cm, 111 ks škubacích prstů, příkon 1000W. Sezóna škubání Vás s touto unikátní bubnovou...

Kód: 0578
zm 1650 01
ZDARMAZDARMA
14 499 Kč

Nerezová bubnová škubačka na drůbež, max. 10kg, doba škubání 15 sekund, Ø bubnu 65 cm, 158 ks škubacích prstů, příkon 1300W. Sezóna škubání Vás s touto unikátní bubnovou...

Kód: 0579

Nerezové bubnové škubačky pro chovatele drůbeže kombinují výkonnost a odolnost. Tyto škubačky jsou navržené s ohledem na optimální výkon. Škubačky z nerezu odolávají opotřebení a zabraňují usazování nečistot a bakterií. Vybírejte ze široké nabídky nerezových bubnových škubaček, které Vám vydrží léta a zároveň budou vítaným pomocníkem při škubání drůbeže. 

#ShowMore#

Pro které druhy drůbeže jsou nerezové bubnové škubačky vhodné?

Nerezové bubnové škubačky jsou vhodné ke škubání vodní i hrabavé drůbeže. Na výběr máme různé nerezové bubnové škubačky pro jednotlivé druhy drůbeže s různou velikostí bubnu a rozmístěním škubacích prstů. 

Jakým způsobem nerezové bubnové škubačky na drůbež fungují?

Kompaktní a výkonný bezúdržbový motor zajistí efektivní škubání drůbeže bez zbytečné námahy. Nerezové škubačky také disponují systémem připojení vodního zdroje, který eliminuje potřebu ručního oplachování bubnu, a tím Vám ulehčí obsluhu bubnové škubačky, protože budete mít volné ruce pro další činnosti. Přemisťovat škubačku bude pohodlné díky masivním gumovým kolům s kuličkovými ložisky. Získejte škubačku, která nejenže vyniká v odstraňování peří, ale také nabízí pohodlí a spolehlivost.

Jak na údržbu nerezových bubnových škubaček na drůbež?

Čištění je rychlé a jednoduché díky bubnu z nerezové oceli. Nerez je odolná vůči korozi i usazování nečistot a pravidelným čištěním bubnové škubačky tak zabráníte množení nežádoucích bakterií. Také během škubání oplachový systém automaticky oplachuje nerezový buben od oškubaného peří a tak bude oškubaná drůbež čistá. 

Doporučení prodejce

Jestli stále váháte, přečtěte si na internetu recenze na bubnové škubačky a budete překvapeni, jak jsou ostatní zákazníci spokojeni. Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší nerezovou bubnovou škubačku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?