Šrotovníky na obilí KERBL

Nejprodávanější

2 položek celkem
elektricky srotovnik na obili kerbl 580w 16
ZDARMAZDARMA
7 043 Kč

Šrotovník na obilí a jiné plodiny, 80-250kg/h dle hrubosti síta, 18l zásobníkový barel, výkon 0,58kW. Tento menší stabilní šrotovník na třech...

Kód: 0926
elektricky srotovnik na obili kerbl 750w 13
ZDARMAZDARMA
8 272 Kč

Šrotovník na obilí a jiné plodiny, 130-260kg/h dle hrubosti síta, 18l zásobníkový barel, výkon 0,75kW....

Kód: 0927

Elektrické šrotovníky na obilí KERBL jsou určené ke šrotování obilí jako je kukuřice, ječmen, pšenice, nebo oves, a výsledným produktem je mouka nebo drť. Tyto produkty můžete využít na pečení, vaření nebo výrobu krmiv pro zvířata. Šrotovníky na obilí KERBL nabízejí různé hrubosti mletí a najdete je v různých velikostech a s různým výkonem. Ke šrotovníkům jsou dodávané i barely na obilí k uchování a přepravě obilí. Mohou být vyrobeny z různých materiálů a jsou navrženy tak, aby chránily obilí před vlhkostí a škůdci. 

#ShowMore#

Dělení šrotovníků KERBL

Šrotovníky na obilí KERBL dělíme:

1) Elektrické mlýnky KERBL podle výkonu

  • 0,58 kW: Výkon šrotovníku se odvíjí od zvolené hrubosti daného síta a čím větší hrubost, tím vyšší rychlost šrotování.
  • 0,75 kW: Výkon šrotovníku se odvíjí od zvolené hrubosti daného síta a čím větší hrubost, tím vyšší rychlost šrotování.

 2) Podle kapacity barelu: 

  • Kapacita barelu se liší šrotovník od šrotovníku, většina námi nabízených šrotovníků KERBL má kapacitu barelu 18 litrů. Navíc je tento barel prachotěsný a při jeho vyjmutí spod násypky se sám uzavře. 

Jak fungují šrotovníky na obilí KERBL a k čemu jsou určené

Elektrický šrotovník na obilí funguje pomocí elektrického pohonu, který pohání rotující mlecí mechanismus. Zrna obilí jsou po vsypání do šrotovníku postupně zpracovávána rotujícími mlecími kotouči nebo válci, které surovinu rozmělňují na velikost, která propadne přes oka síta. Šroťák na obilí nebo šrotovník na slad je vhodný ke šrotování kukuřice, pšenice, ovsa, žita, ječmene, rýže, prosa, fazolí, hrachu a jiných plodin. Mlýnky na obilí je možné využívat nejen na šrotování obilí, ale i na šrotování sladu k výrobě piva či k zpracování bylin a plodů pro přípravu čajů. Nedoporučujeme šrotovat olejniny, jejich konzistence by ucpala síta. 

Skladování a uskladnění plodin

Zásobníkový barel na šrot z pevného plastu, s kapacitou 18 litrů je vhodný pro uskladnění sešrotovaných surovin. Během šrotování surovina propadává do tohoto zásobníkového barelu, prachotěsné provedení zabraňuje rozptylu prachu do okolí šrotovníku. Hned po vyjmutí barelu spod násypky se sám automaticky uzavře a zajistí, že suroviny zůstanou v bezpečí a budou chráněny před vnějšími vlivy a škůdci. Barel umožní efektivní uchování všech surovin po dobu, kdy budete potřebovat. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší šrotovník na obilí KERBL podle Vaší potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?