Šrotovníky na obilí AMA

Nejprodávanější

3 položek celkem
SROTOVNIK AMA 79700
ZDARMAZDARMA
5 990 Kč

Dvourychlostní šrotovník na obilí, luštěniny a jiné plodiny, výkon 30-250kg/hod dle hrubosti síta, 50l zásobníkový barel, výkon 1,6kW. Pokud si chcete...

Kód: 0861
mlynke na mouku AMA 79710
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč

Mlýnek na obilí a jiné plodiny, pro potravinářské účely, výkon 30-210kg/hod dle hrubosti síta, 50l zásobníkový barel, výkon1,2kW. Pokud hledáte šrotovník k...

Kód: 0862
srotovnik ama 13400
ZDARMAZDARMA
5 390 Kč

Kladívkový šrotovník na obilí, luštěniny a jiné plodiny, výkon 30-210kg/hod dle hrubosti síta, 50l zásobníkový barel, výkon 1,6kW. Pokud si chcete připravit...

Kód: 0863

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní šrotovníky na obilí značky AMA, také známé jako šrotovník, šroťák na obilí nebo šrotovač obilí. Elektrické mlýnky AMA na obilí jsou k dispozici v různých velikostech a s různými výkony. Tyto elektrické šrotovníky jsou vhodné k šrotování zrn kukuřice, pšenice, ovsa, ječmene, rýže a dalších plodin pro přípravu domácí krmné směsi. Nejsou určeny pro zpracování olejnin, protože by mohlo dojít k ucpání sít. Elektrický mlýnek AMA je vybaven zásobníkovým barelem o kapacitě 50 litrů. Šrotovníky na obilí AMA mají speciální motor s nuceným chlazením a tepelnou ochranou proti přehřátí, který může být jednorychlostní nebo dvourychlostní. 

#ShowMore#

Dělení šrotovníků

Šrotovníky na obilí dělíme:

1) Elektrické mlýnky dle výkonu motoru a průměru síta:

  • 1,20 kW: Součástí balení jsou čtyři síta o průměrech 1,5 mm, 3 mm, 5 mm a 7 mm. 
  • 1,20 kW: Součástí balení jsou tři síta o průměrech 0,8 mm, 1,5 mm, 3 mm.
  • 1,60 kW: Součástí balení jsou čtyři síta o průměrech 1,5 mm, 3 mm, 5 mm a 7 mm.

2) Elektrické mlýnky dle rychlosti motoru:

  • jednorychlostní, max. otáčky 16000 ot./min.
  • dvourychlostní - 1.rychlost - 8000 ot/min. nebo 2. rychlost - 16000 ot/min.

3) Elektrické mlýnky dle hodinového výkonu: 

  • 30-210kg/hod dle použitého síta a druhu zrna
  • 30-210kg/hod dle použitého síta a druhu zrna
  • 30-250kg/hod dle použitého síta a druhu zrna

Jak fungují šrotovníky na obilí a k čemu jsou určené

Elektrický šrotovník na obilí využívá elektrického pohonu, který pohání rotující mlecí mechanismus. Zrna obilí jsou umístěna do šrotovníku a postupně zpracovávána rotujícími kotouči nebo válci s různou hrubostí povrchu, což určuje finální texturu mletého obilí.

Šroťák na mletí obilí, zrn z kukuřice, pšenice, ovsa, ječmene, rýže a jiných plodin k přípravě domácí krmné směsi. Tyto mlýnky na obilí jsou vhodné pro potravinářské účely a k výrobě mouky.

Skladování a uskladnění plodin

Zásobníkový barel na šrot s kapacitou 50 litrů a pojistným zámkem,  pro uskladnění sešrotovaných surovin. Během šrotování surovina propadává do tohoto zásobníkového barelu, následně můžete barel víkem jednoduše uzavřít a použít pojistný zámek. Ten zajistí, že suroviny zůstanou v bezpečí a budou chráněny před vnějšími vlivy a škůdci. Barel umožní efektivní uchování všech surovin po dobu, kdy budete potřebovat. Barely jsou univerzální a lze jej přikoupit k modelům šrotovníků. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší šrotovník podle Vaší potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?