Automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI55FSK

Kód: 0768
8 499 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Líheň na drůbež, automatické otáčení, na 55 slepičích vajec, ukazatel teploty, regulace teploty 26-42°C, ruční regulace vlhkosti. Jedná se o unikátní líheň svým konstrukčním provedením a intuitivním ovládáním. Tato líheň na kuřata, křepelky, husy, kachny a bažanty s výborným poměrem ceny a výkonu má skvělé výsledky líhnutí. V této praktické líhni vylíhne opravdu každý a dokonce funguje skvěle i jako dolíheň. Celý proces líhnutí budete mít pod kontrolou díky průhlednému okénku a digitálnímu displeji vyjímatelné řídící jednotky, na kterém lze pohodlně sledovat a nastavovat teplotu v líhni. Otočný rošt líhně a motorek budou za Vás v pravidelných intervalech otáčet vajíčka. Největším plusem líhně je materiál z kterého je vyrobena. Box líhně je vyrobený z izolačních sendvičových panelů s vynikající tepelnou izolací, drží stabilní podmínky uvnitř líhně a tím se zlepšuje i líhnivost vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI55FSK

Automatická líheň na vejce k líhnutí vodní a hrabavé drůbeže, skvělé izolační vlastnosti, automatické otáčení vajec, kapacita 55 slepičích vajec, s digitální regulací teploty, od 26°C do 42°C, s manuální regulací vlhkosti, s teploměrem, v balení adaptér do sítě.

Součástí balení je samozřejmě český návod, který obsahuje užitečné rady, tipy a triky pro úspěšné líhnutí. Navíc v případě potřeby poskytujeme našim zákazníkům poradenství s vhodným výběrem líhně i s praktickými radami při líhnutí vodní a hrabavé drůbeže (kontakt +420 774 547 778 k dispozici Po-Ne 8 - 18 hodin). Garantujeme 24 měsíční záruční dobu a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

✅ Klady 

 • Skvělý poměr ceny a výkonu 
 • Teplotu si můžete zvolit dle libosti od 26 až po 42°C
 • Automatické otáčení vajíček Vám usnadní práci
 • Kvalitní a odolný tepelně-izolační materiál
 • Můžete ji umístit i do místnosti s nižší teplotou 16°C 
 • Lehce přenesete na místo dle libosti 
 • Vhodná i pro začátečníky díky podrobnému českému návodu 

❌ Zápory

 • Zatím jsme žádné nenašli


Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže

kapacita-HU100FSK-MIDI100FSK_CZ

- uvedené kapacity jsou orientační a závisí na velikosti vajíček.

Vlastnosti materiálu líhně 

Líheň je vyrobená z nejlepších izolačních materiálů na trhu. Inkubační box tvoří izolační sendvičové panely, které jsou navíc pokryté PVC deskou pro větší odolnost. Tloušťka stěny líhně je 2 cm. Vynikající tepelná izolace je nezbytnou součástí této kvalitní a spolehlivé líhně. Horní a spodní díl líhně do sebe skvěle zapadají a zabrání se tím netěsnostem a proudění vzduchu a proto je vnitřek líhně mnohem lépe izolován od okolního prostředí. 

lihen-na-vejce-midi-55fsk_01-text

Otáčení vajec 

Vy se nemusíte o nic starat, protože systém otáčení je plně automatický a skvěle simuluje chování kvočny sedící na vejcích. Do roštu s univerzálními lískami můžete dát vajíčka od křepelčích až po kachní. Husí vejce lze líhnout naležato na mřížce dolíhně a otáčet je ručně. Motorek otočného roštu funguje na principu pomalého otáčení, každých 6 minut motorek pootočí vejce o kousek. Jeden cyklus otočení zleva doprava a zpátky trvá 2 hodiny.  

lihen-na-vejce-midi-55fsk_02-text

Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a regulovat v rozsahu od 26 do 42°C digitálně na elektronické řídící jednotce. Jednotka je vybavena digitálním displejem s ukazatelem teploty, který je dobře čitelný i v šeru. Tlačítka pro potřebné nastavení teploty v líhni jsou přehledná a tak pro Vás bude ovládání jednotky jednoduché a intuitivní. Navíc jednoduše poznáte, kdy jednotka hřeje díky ukazateli ohřevu, kterým je LED dioda. 

lihen-na-vejce-midi-55fsk_03-text

Nastavení a kontrola vlhkosti

Regulace vlhkosti je více než jednoduchá. Vkládací díl s kanálky na vodu, složený ze dvou částí, se do líhně jednoduše vkládá a snadno se čistí. Stačí opláchnout vodou, vydezinfikovat a vložit zpátky do líhně. Pak už bude Vaší jedinou úlohou pravidelně doplňovat vodu do kanálků, jak snadné. Vlhkost si můžete libovolně regulovat podle svých potřeb naléváním vody do kanálků a nebo také vyfukovacím otvorem na vrchu líhně. Čím víc bude otvor uzavřen, tím vyšší bude vlhkost, čím víc bude otevřen, tím víc vzduchu se vyfoukne a vlhkost klesne.   

odnimatelne-dno-lihne-hu140sk-hu140fsk-raptor140_02

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory při inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné! Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu.)

Obsah balení: 

 • polystyrenový box složený z horní a spodní části
 • řídící jednotka SK 75F s adaptérem, která se zasune do otvoru v horní části líhně 
 • Otočný rošt s motorkem, který se připojí na řídící jednotku 
 • odnímatelný díl s kanálky na vodu složený ze dvou částí
 • mřížka k dolíhnutí
 • návod k obsluze 

 

Ukázka z praxe

ukázka-z-praxe-100 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAutomatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI55FSK

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně PL MASCHINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg
1. Typ líhně: Domácí - stolní
2. Kapacita líhně - slepičí vejce: 51 - 82
3. Způsob otáčení vajec: Automatické
4. Účel využití: Líheň a dolíheň
5. Teploměr: Ano
6. Regulace teploty: Ano
7. Vlhkoměr: Ne
8. Regulace vlhkosti: Ruční
Kapacita bez otočného roštu: 55 slepičích vajec
-: 55 kachních vajec
--: 65 bažantích vajec
---: 128 křepelčích vajec
----: 23 husích vajec
Otáčení vajec: Automatické otáčení
Alarm teploty a vlhkosti: Ne
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 26°C - 42°C
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1°C
Regulace vlhkosti: Ano - manuálně
Rozsah vlhkosti: 55-65% s vodou v 3 nádržkách
-----: 70-80% s vodou v 5 nádržkách
Ukazatel vlhkosti: Ne
Průměrný dodávaný příkon: 20W
Maximální dodávaný příkon: 75W
Napájecí napětí: 230 V
Rozměry: 60x40x30cm
Potřebujete poradit nebo objednat?