Samozavlažovací truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 43 bílá, s mřížkou

Kód: 0786
1 699 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Samozavlažovací truhlík, ukazatel hladiny vody, z polypropylenu, o objemu 35 l a rozměrech 43 × 43 × 33 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro jak vnitřní, tak venkovní použití. Jeho design připomíná strukturu pravého ratanu. Tento vyvýšený záhon, má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven systémem automatického zavlažování a indikátorem hladiny, který brání nadměrnému zalévání. Moderní ratanový design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakoukoli terasou nebo zahradou, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 43 bílá, s mřížkou

Samozavlažovací truhlík s mřížkou, pro vnitřní i venkovní použití, s ukazatelem hladiny vody, z polypropylenu, barva bílá, o objemu 35l, rozměry 43x43x142cm.

Ilustrační video: 

Zavlažovací systém zajistí ideální zálivku

Unikátní zavlažovací systém s ukazatelem hladiny se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly málo anebo hodně vody. Díky tomuto systému truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost.

truhlik-na-kvetiny

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Samozavlažovací truhlíky nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuloviny, a dokonce i menší keře a drobné ovoce a zeleninu. Mřížku lze využít zejména pro popínavé rostliny. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. Nezapomeňte, že tento truhlík můžete mít jak uvnitř tak venku. 

samozavlazovaci-truhlik-stefanplast-deluxe-43-bila-mrizka-text_01

Doplňkové parametry

Kategorie: Samozavlažovací truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?