Krmítko závěsné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Kód: 0670
314 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení

Krmítko pro ptáky z lakovaného smrkového dřeva, s bitumenovou střechou, s kovovým řetízkem k zavěšení a rozměry 29x28x18 cm. Pokud hledáte kvalitní dřevěné krmítko, tak jste tu správně. Toto krmítko z lakovaného tvrdého smrkového dřeva je odolné vůči povětrnostním podmínkám. Bitumenová střecha chrání krmítko, krmivo pro ptáčky a samotné ptáčky před deštěm. Navíc má střecha větší přesah, který chrání před deštěm ze strany. Krmítko je dost prostorné i pro větší ptáky, jeho rozměry jsou 29x28x18 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmítko závěsné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Krmítko pro ptáky, lakované smrkové dřevo, bitumenová střecha, odolný kovový řetízek k zavěšení, větší přesah střechy proti dešti, rozměry 29x28x18 cm.

kerbl-stubbs-krmitko-uvod

Rozměry ptačího krmítka

Vnější rozměry krmítka jsou 29 x 28 x 18 cm. Střecha má vůči základně přesah. 

Závěs a umístění ptačího krmítka 

Krmítko obsahuje odolný kovový řetízek, za který můžete krmítko zavěsit kdekoliv na strom nebo na altán. Krmítko umístěte do dostatečné výšky od země, aby se k němu nedostali predátoři jako například kočky. 

Údržba a čištění 

Krmítko se snadno čistí díky lakovanému dřevu. Krmítko je potřeba pravidelně vymést od zbytků krmiva a trusu, aby se zamezilo tvorbě plísní na zbylém krmivu nebo přenosu ptačích nemocí. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKrmítko závěsné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Návod na krmení ptáků 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmítka pro ptáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?