Univerzální zahradní vozík STEFANPLAST HELPY - 50 l, zelený

Kód: 0817
899 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Zahradní vozík na kolečkách s objemem 50 litrů, v zelené, s rukojetí a dvěma bočními madly, s věšáky, rozměry 59,5x53x88,5 cm. Tento praktický pomocník na zahradu v naší nabídce nesmí chybět. Tento vozík je určen pro každého zahrádkáře, který potřebuje vozík na sběr listí, na přesun zeminy, nebo na převoz květin z místa na místo. A když skončíte s prací na zahradě, poslouží Vám vozík jako úložné místo na zahradní nářadí, díky mnoha věšákům a držákům. Vozík má dvě velká kolečka, která Vám usnadní pohyb i v trávě. Na přední straně vozíku najdete věšák na rukavice, nebo zahradní nůžky, který lze jednoduše využít jako stojan pro vozík v nerovném terénu. S tímto vozíkem bude práce na zahradě zábavou a rozhodně by neměl chybět každému správnému zahrádkáři. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální zahradní vozík STEFANPLAST HELPY - 50 l, zelený

Univerzální zahradní vozík, s objemem 50 litrů, v zelené barvě, 2 kolečka, se stojanem, s rukojetí a 2 madly, s předním věšákem, s držákem na koště, nosnost 60 kg, rozměry 59,5x53x88,5 cm. 

univerzalni-zahradni-vozik-stefanplast-helpy-50l-text-1 

✅ Klady

  • Univerzální vozík nahradí kolečko i box na nářadí 
  • Díky velké nosnosti odveze listí, větve i zeminu
  • Robustní kolečka zvládnou i náročnější terén 
  • Skvělý úložný prostor na nářadí s věšáky a držáky
  • Věšák se rázem promění v stojan pro vozík
  • Pohodlné madla usnadní nošení do schodů

❌ Zápory

  • Jsme z něj tak nadšeni, že jsme zatím žádné nenašli 


Poradí si s listím, zeminou i s nerovným terénem

Tento zahradní vozík v sobě ukrývá kolečka, úložní box a věšák v jednom. Díky velkým odolným kolečkům hravě zvládne vozík i jízdu po trávě, nebo v nerovném terénu. Odvezete v něm listí nebo větve a s nosností až 60 kg v něm můžete převézt i zeminu, nebo písek. Když budete mít práci hotovou, můžete vozík využít jako úložiště na nářadí. 

univerzalni-zahradni-vozik-stefanplast-helpy-50l-text-2

Kompletní vybavení pro pohodlí zahrádkáře 

Zahradní vozík je plně vybavený pro aktivity na zahradě. Na vozíku najdete věšáky na nářadí a praktický držák na koště, hrábě nebo jiné zahradní nářadí. Přední věšák během chvilky přeměníte na stojan pro vozík v nerovném terénu a zajistíte mu tím stabilitu. Velká odolná kolečka zdolají jakýkoliv travnatý i nerovný terén a vozík tak můžete pomocí rukojeti jednoduše přemisťovat. Ke zvednutí vozíku, například do schodů, slouží dvě boční madla. 

univerzalni-zahradni-vozik-stefanplast-helpy-50l-text-3

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlíky a vyvýšené záhony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?