Samozavlažovací truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 bílá

Kód: 0787
1 799 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Samozavlažovací truhlík, ukazatel hladiny vody, z polypropylenu, o objemu 90 l a rozměrech 100 × 43 × 33 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro jak vnitřní, tak venkovní použití. Jeho design připomíná strukturu pravého ratanu. Tento vyvýšený záhon, má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven systémem automatického zavlažování a indikátorem hladiny, který brání nadměrnému zalévání. Moderní ratanový design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakoukoli terasou nebo zahradou, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 bílá

Samozavlažovací truhlík, pro vnitřní i venkovní použití, s ukazatelem hladiny vody, z polypropylenu, barva bílá, o objemu 90l, rozměry 100x43x33cm.

Ilustrační video: 

Zavlažovací systém zajistí ideální zálivku

Unikátní zavlažovací systém s ukazatelem hladiny se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly málo anebo hodně vody. Díky tomuto systému truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost.

truhlik-na-kvetiny

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Samozavlažovací truhlíky nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuloviny, a dokonce i menší keře a drobné ovoce a zeleninu. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. Nezapomeňte, že tento truhlík můžete mít jak uvnitř tak venku. 

samozavlazovaci-truhlik-stefanplast-deluxe-100-bila-text_01

Doplňkové parametry

Kategorie: Samozavlažovací truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?