Truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 bílá, s mřížkou

Kód: 0790
1 399 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Truhlík s mřížkou a drenážním dnem z odolného plastového materiálu o objemu 30 l a rozměrech 43 x 43 x 142 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Tento vyvýšený záhon, má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven drenážním dnem, který brání přelití rostlin. Moderní design imitace dřeva v elegantní barvě, se snadno sladí s jakoukoli terasou nebo zahradou, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 bílá, s mřížkou 

Truhlík s mřížkou, s drenážním dnem, pro venkovní použití, z polypropylenu, barva bílá, o objemu 30l, rozměry 43x43x142cm.

Ilustrační video: 

Drenážní dno zabrání přelití rostlin

Unikátní drenážní dno se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly hodně vody. Díky drenážnímu dnu truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost, protože přebytečná voda odteče otvory ve dně truhlíku. 

truhlik-kvetinac-stefanplast-italia-bila-biela-text

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Truhlíky s mřížkou a drenážním dnem nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuloviny, a dokonce i menší keře a drobné ovoce a zeleninu. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?