Kurník pro slepice POLLY GOTHIGUE XL

Kód: 0347
ZDARMAZDARMA
POLLY GOTHIQUE 1
13 999 Kč
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Možnosti doručení

Kurník pro 6-8 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 2 hřady pro noční odpočinek slepic, HPL laminát, rozměry: 115x135x97 cm. Pokud hledáte prostorný kurník pro 8 slepic, pak pro Vás máme bezva tip. Slepice se v něm budou mít jako v bavlnce jelikož je vybavený dvěma hřady pro noční odpočinek a dvěma snáškovými hnízdy, které poskytnou slepicím to nejlepší zázemí pro snášení vajec. Slepice navíc budou v kurníku v naprostém bezpečí před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Nemusíte se obávat, že by slepicím bylo v kurníku příliš horko nebo zima, jelikož kurník je přirozeně velice dobře izolovaný. Čištění kurníku jednoduše zvládnete pomocí otevření střechy. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu a bude Vám dělat radost dlouhou řadu let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice POLLY GOTHIGUE XL

Kurník pro slepice k chovu 6-8 slepic o rozměrech 115x135x97 cm. Jedná se o velice pohodlný kurník, který je vybaven dvěma hřady a dvěma vnějšími snáškovými hnízdy. Kurník je vyrobený z vysoce kvalitního HPL laminátu, který je opravdu pevný, hladký, snadno se udržuje a je velmi odolný proti napadení různými parazity, zejména pak čmelíky.

Kurník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 115x135x97 cmVnitřní rozměry kurníku jsou 95x75 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 8 klasických nosnic.  

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven dvěma hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Součástí balení jsou bezpečnostní dvířka značky ChickenGuard, na které můžete v případě zájmu snadno připojit automatické otevírání kurníku. Automatické otevírání a zavírání kurníku není součástí balení!

POLLY GOTHIQUE XL vybaveni

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky po otevření střechy. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

Kurník pro slepice čištění

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 50 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám vydrží po dlouhá léta.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice POLLY GOTHIQUE XL - montáž

Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg
1. Kapacita pro slepice: 1-6, 6-12
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ne
Potřebujete poradit nebo objednat?