Kurník pro slepice POLLY CLASSIC 2XL

Kód: 0350
17 999 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Kurník pro 9-12 slepic, 2 vnější kukaně, 3 hřady, vyjímatelný trusník pro snadné čištění, HPL laminát, rozměry: 105x155x107 cm. Pokud hledáte pohodlný kurník pro cca 10 slepic, pak nemůžete vybrat lépe. Praktický kurník s třemi hřady a dvěma snáškovými hnízdy poskytne slepicím to nejlepší zázemí. Slepice budou v tomto kurníku v naprostém bezpečí před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Kurník také slepicím nabídne příjemné prostředí v teplém i chladném počasí díky přirozené tepelné izolaci. Čištění kurníku přitom zvládnete levou zadní prostřednictvím užitečného výsuvného trusníku. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu zajišťuje opravdu dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurník pro slepice POLLY CLASSIC 2XL

Kurník pro slepice k chovu 9-12 slepic o rozměrech 105x155x107 cm. Jedná se o velice pohodlný kurník, který je vybaven třemi hřady, dvěma vnějšími snáškovými hnízdy a výsuvným trusníkem pro snadné čištění. Kurník je vyrobený z vysoce kvalitního HPL laminátu, který je opravdu pevný, hladký, snadno se udržuje a je velmi odolný proti napadení různými parazity, zejména pak čmelíky

Kurník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Kurník nevyžaduje téměř žádnou údržbu
  • Unikátní HPL laminát skvěle tepelně izoluje
  • Kurník nepohlcuje pachy a nepodléhá hnilobě
  • Hladký povrch bez spár ulehčí čištění a likvidaci parazitů
  • Čištění bude rychlé i díky vysouvatelnému trusníku 
  • Do prostorného kurníku se vejde až 12 slepic
  • Díky odklápěcí stříšce snadno odeberete vejce ze 2 snáškových hnízd
  • Bezpečnostní dvířka ochrání slepice před predátory
  • Atraktivní dizajn, který vynikne na každé zahradě

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 105 x 155 x 107 cmVnitřní rozměry kurníku jsou 105x85 cm, a tak poskytuje pohodlí až pro 12 klasických nosnic.  

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven třemi hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Součástí balení jsou bezpečnostní dvířka Polly Defender, na které můžete v případě zájmu snadno připojit automatické otevírání kurníku. Automatické otevírání a zavírání kurníku není součástí balení!

kurnik-dvojfotka

Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky díky výsuvnému trusníku. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

kurnik-pro-slepice

Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 60 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám zaručí opravdu dlouhou životnost.

Ukázka z praxe

KURNIK-POLLY--2XL-UKAZKA-Z-PRAXE

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice POLLY CLASSIC 2XL - montáž

Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kurníky pro slepice z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 65 kg
1. Kapacita pro slepice: 6-12
2. Počet snáškových hnízd: 2
3. Výsuvný trusník: Ano
Potřebujete poradit nebo objednat?