Lehátko pro psa KERBL VACATION 107x65x20cm

Kód: 0794
631 Kč
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 8.8.2024
Možnosti doručení

Vyvýšené lehátko pro psy, kovový lakovaný rám s odolným potahem, do interiéru i exteriéru, rozměry 107x65x20 cm. Tomuto lehátku Váš pes neodolá. Funkční provedení nejenom kovového lakovaného rámu, ale také odolného potahu vůči škrábancům a roztržení, poskytuje bezpečné zázemí pro Vašeho psa. Lehké lehátko navíc snadno složíte a můžete vyrazit na dovolenou. Potah odolá UV záření a je také vodoodpudivý, ideální na pláž. V letních měsících působí potah chladivě díky dobré cirkulaci vzduchu pod lehátkem a prodyšnému materiálu potahu. V zimních měsících jej využijete v interiéru, jako vyvýšené místo k odpočinku Vašeho psa, aby neležel na chladné podlaze. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehátko pro psa KERBL VACATION 107x65x20cm

Lehátko pro psy, do interiéru i exteriéru, praktické na doma i na cesty, kovový lakovaný rám, odolný prodyšný potah, odolný vůči UV, vodoodpudivý, nosnost lehátka do 25 kg, rozměry 107x65x20cm.

lehatko-pro-psa-kerbl-vacation-107x65x20-cm_01-text

✅ Klady

  • Multifunkční využití doma, venku i na dovolené
  • Lehké lehátko snadno složíte, vyčistíte i přenesete 
  • Odolné vůči slunci, vodě, škrábancům i roztržení
  • Pes nebude ležet na chladné nebo špinavé zemi 
  • Potah je prodyšný, takže psovi není v létě teplo

❌ Zápory

  • Naši psi zatím žádné nenašli


Vyvýšené lehátko pro vnitřní i venkovní použití 

Lehátko je vyrobeno z odolného kovu, který je práškově lakovaný a proto jej můžete použít i venku. Potah lehátka je odolný vůči UV záření a je vodoodpudivý, navíc zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a v letních dnech působí chladivě. Ať už se chystáte na víkend na chalupě, nebo vyrážíte na delší cesty, vyvýšené lehátko Vašemu mazlíčkovi zajistí pohodlné útočiště, kde si vždy najde své místo k odpočinku. Ochrání ho před chladem ze země, před nečistotami nebo nežádoucím hmyzem. Lehátko lze využít také v interiéru. Můžete jej umístit do chodby, aby pes neležel na chladné podlaze

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Nosnost: do 25 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?