Termodeka pro psy a kočky KERBL THEO 120x75 cm

Kód: 0669
533 Kč
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Možnosti doručení

Termodeka pro psy a kočky, odrazová vnitřní vrstva, fleecový potah na zip, protiskluzová spodní strana, rozměry 120x75x3 cm. Pokud hledáte praktickou deku pro vašeho psa nebo kočku, tak jste tady správně. Tato deka je skvělou podložkou do boudy, do přepravky, do auta nebo na studenou podlahu. Příjemný fleecový potah zajistí pohodlí pro domácího mazlíčka a když se potah ušpiní, můžete ho jednoduše sundat a oprat v pračce na 30°C. Uvnitř deky se nachází vnitřní odrazová vrstva, která odráží teplo vašeho mazlíčka zpátky a také izoluje zimu od povrchu pod podložkou. Aby se deka neklouzala po podlaze a byla bezpečná pro mazlíčka, má spodní strana deky protiskluzovou stranu. Termodeka má rozměry 120x75x3 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termodeka pro psy a kočky KERBL THEO 120x75 cm

Termodeka pro psy a kočky, odrazová vnitřní vrstva, snímatelný fleecový potah na zip, protiskluzová spodní strana, materiál: 100% polyester, rozměry: 120x75x3 cm.

termodeka-kerbl-theo-120-uvod

Pro jaká zvířata a místa je termodeka určená? 

Termodeka je vhodná pro kočky a psy, pro starší zvířata nebo zvířata s kloubními problémy. Příjemné ležení pro psa nebo kočku vytvoříte, když ji umístíte do boudy pro psy a nebo boudičky pro kočky. Skvěle se hodí také do přepravek, když cestujte s mazlíčkem v chladném počasí. Využijte ji i doma, třeba na studené podlaze v domě, kde Váš mazlíček rád leží v letních měsících, ale v zimě je podlaha studená. Váš mazlíček si tak lehne na termodeku, která bude odrážet jeho vydané teplo zpátky k němu a nepropustí chlad od podlahy. 

termodeka-kerbl-theo-funkce

Na jakém principu termodeka funguje? 

Termodeka se skládá ze dvou vrstev. Vnější vrstva je snímatelný pratelný potah z fleecu, který dobře drží teplo. Vnitřní vrstvu tvoří odrazový materiál, který odráží teplo a dobře izoluje chlad. Tato vrstva bude odrážet teplo vašeho mazlíčka zpátky k němu, takže se bude mazlíček sám zahřívat teplem, které jeho tělo vydalo do podložky. Měkká fleecová vrstva bude toto teplo v sobě akumulovat a vytvoří tak teplé ležení pro Vašeho mazlíčka. Termodeka se postará taky o to, aby se k mazlíčkovi nedostal chlad. Můžete ji proto umístit na studené povrchy a chlad se odrazí zpátky od odrazové vrstvy termodeky. 

termodeka-kerbl-theo-slozeni

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?